Architektura MuratorKonkursy"Rozpal wyobraźnię" - konkurs na projekt wnętrza

"Rozpal wyobraźnię" - konkurs na projekt wnętrza

Zadaniem konkursowym jest wykonanie projektu pomieszczenia z wykorzystaniem produktu marki Kratki.pl: pieca wolnostojącego lub zabudowanego wkładu kominkowego. Prace można nadsyłać do 6 września 2015.

Konkurs Kratki.pl

Organizatorem konkursu jest firma Kratki.pl - największy polski producent kominków, biokominków i pieców wolnostojących w partnerstwie z firmą Panova - dystrybutorem oprogramowania AutoDesk oraz firmą PalleteCAD. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie wnętrza zawierającego produkt producenta: wkład kominkowy bądź piec wolnostojący. Do udziału zaproszeni są architekci oraz architekci wnętrz. Projekt powinien zostać przesłany drogą elektroniczną na adres konkurs@kratki.pl w formacie pliku JPEG w dowolnym rozmiarze, wraz z uzupełnionym i podpisanym skanem formularza zgłoszeniowego. Prace konkursowe można przesyłać w terminie od 1 czerwca 2015 roku do 6 września 2015 roku.

Nagrody:

I miejsce - Apple iMac Retina 5k
II miejsce - Palette CAD Perfecrt Room Premium 8
III miejsce - Autodesk AutoCAD Revit LT Suite 2016 roczne wypożyczenie (zawiera AutoCAD-a LT 2016 oraz Revita LT 2016) + kurs podstawowy z AutoCAD-a 3 dni w Katowicach lub Gliwicach
IV miejsce - Apple iPad Air 2 4G + WiFi

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie konkursu www.konkurs.kratki.pl.

Konkurs Kratki.pl nagrody

Konkurs na projekt sali sportowej w Miechowie Gmina i Miasto Miechów ogłosiły konkurs na projekt nowej sali sportowej w Miechowie. W jury m.in. Piotr Lewicki, Marcin Brataniec i Piotr Chuchacz. Składanie wniosków do 8 sierpnia.
Konkurs na zagospodarowanie przestrzeni przed siedzibą Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki we współpracy z lokalnym oddziałem SARP zaprasza do udziału w konkursie na projekt zagospodarowania przedpola obecnej siedziby Wydziału Architektury przy ul. Podchorążych. Składanie wniosków do  15 sierpnia.
Polacy zwyciężyli w konkursie inwestorskim na projekt kawiarni u podnóża wulkanu Hverfjall na Islandii Polscy architekci Weronika Plata i Wiktor Stankiewicz zajęli pierwsze miejsce w realizacyjnym konkursie na projekt kawiarni u podnóża wulkanu Hverfjall w północnej Islandii. „Koncepcja doskonale łączy krajobraz z architekturą” – napisało jury w uzasadnieniu.
Wyniki konkursu na projekt kulturoteki w Starej Miłosnej W konkursie na projekt nowej kulturoteki na osiedlu Stara Miłosna w Warszawie zwyciężyło  xystudio. Architekci zaprojektowali obiekt o prostej, modułowej bryle i drewnianej konstrukcji z zielenią na dachu oraz głównej fasadzie.
Konkurs na projekt rozbudowy wojewódzkiej straży pożarnej w Toruniu Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu we współpracy z lokalnym oddziałem SARP zaprasza do udziału w konkursie na projekt modernizacji i rozbudowy historycznego obiektu przy ul. Prostej. Składnia wniosków do 14 lipca.
Konkurs na projekt modelowego placu zabaw bez barier PFR Nieruchomości i Fundacja Integracja zapraszają do udziału w konkursie na projekt uniwersalnego placu zabaw dla użytkowników w różnym wieku i o różnym stopniu sprawności ruchowej. Założenie powstanie na terenie realizowanego właśnie w Katowicach osiedla społecznego autorstwa Kuryłowicz & Associates.