Architektura MuratorKonkursyWnętrze z wyobraźnią. Konkurs na projekt aranżacji wnętrza

Wnętrze z wyobraźnią. Konkurs na projekt aranżacji wnętrza

31 lipca upływa termin nadsyłania prac na konkurs architektoniczny na projekt aranżacji wnętrza wskazanego przez organizatora konkursu - Knauf AMF i Heradesign. W konkursie udział brać mogą studenci, architekci i projektanci wnętrz

Konkurs Wnętrze z wyobraźnią: hol - strefa wejściowa

Zadanie projektowe w konkursie Wnętrze z wyobraźnią polega na przygotowaniu projektu aranżacji wnętrza na podstawie wskazanej przez organizatora konkursu fotografii. Jury nagrodzi najciekawsze i najbardziej śmiałe pomysły projektantów. Warunkiem udziału w konkursie konkursie architektonicznym na projekt aranżacji wnętrza jest wykorzystanie przynajmniej jednego produktu oferowanego przez organizatora konkursu. Konkurs architektoniczny Wnętrze z wyobraźnią to przedsięwzięcie grupy biznesowej Knauf, służące promocji marek AMF i Heradesign.

Do 31 lipca 2013 roku na  stronie konkursowej www.wnetrzezwyobraznia.pl udostępnione są zdjęcia oraz modele 3D, przedstawiające niekompletne realizacje - puste wnętrza sali konferencyjnej, dużego pomieszczenia w przedszkolu, holu; organizator udostępnia również tekstury wybranych produktów marek AMF oraz Heradesign. Uczestnicy uzupełniają aranżację przedstawionego wnętrza; każdy uczestnik konkursu architektonicznego Wnętrze... może przesłać maksymalnie trzy zgłoszenia, po jednym do każdego ze wskazanych przez organizatora wnętrz.
Konkurs adresowany jest do architektów, projektantów wnętrz oraz studentów architektury.

Terminy konkursu architektonicznego
1 czerwca – rozpoczęcie konkursu
31 lipca – ostatni dzień nadsyłania prac konkursowych, zakończenie konkursu
9 sierpnia – termin ogłoszenia wyników konkursu

Nagrody
3 tablety Galaxy Note 10.1 (model n8010) marki Samsung

Tematy prac konkursowych:
- przedszkole dla dużych i małych
- narada lekka i znośna
- dobre wejście

Więcej informacji:  www.wnetrzezwyobraznia.pl.

Konkurs na Muzeum Śniegu w Rovaniemi: The Unbelievable Challenge 2021 Święty Mikołaj z Rovaniemi zaprasza studentów i młodych architektów do zaprojektowania muzeum śniegu. Ta znana na całym świecie postać martwi się zmianami klimatycznymi i znikającą pokrywą śnieżną, i chce zwrócić na to uwagę innych. Partnerami konkursu są miasto Rovaniemi oraz pracownie WXCA i Snøhetta!
Konkurs na projekt domu o powierzchni do 70 metrów kwadratowych Ministerstwo Rozwoju i Technologii ogłosiło dwuetapowy konkurs na projekt koncepcyjny domu jednorodzinnego o powierzchni zabudowy do 70 m². Przewidziano między innymi 100 nagród pieniężnych w wysokości 5 tys. zł każda.
Roca One Day Design Challenge: III edycja konkursu dla młodych architektów i projektantów tym razem w formule on-line Już 8 października powraca międzynarodowy konkurs dla młodych projektantów i architektów organizowany przez firmę Roca. Z uwagi na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa, tegoroczna odsłona „Roca One Day Design Challenge” będzie miała charakter cyfrowy. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie innowacyjnego rozwiązania do przestrzeni łazienkowej w zaledwie jeden dzień. Na laureatów czekają nagrody o łącznej wartości 2100 euro.
Konkurs na instalację upamiętniającą manifestację gorzowian przeciwko stanowi wojennemu Trwa konkurs na opracowanie koncepcji instalacji artystycznej upamiętniającej tzw. wydarzenia gorzowskie z 31 sierpnia 1982 roku.
Konkursy uczą. Rozmowa z Robertem Koniecznym Uczymy się na własnych błędach, na przegranych, dlatego udział w konkursach jest szalenie rozwijający – rozmowa z Robertem Koniecznym, jednym z jurorów tegorocznego konkursu KOŁO „Projekt Łazienki 2021”.
Konkurs na projekt obiektu wystawienniczego na terenie dawnego obozu w Treblince Muzeum Treblinka i Stowarzyszenie Architektów Polskich zapraszają do udziału w jednoetapowym konkursie na projekt nowego obiektu wystawienniczo-edukacyjnego. Składanie wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie do 7 września.