Architektura Murator

Młodzi do Łodzi 2018

Młodzi do Łodzi

- profil uczestnika

Kim są uczestnicy spotkania Młodzi do Łodzi 2018? Przedstawiamy ich sylwetki, informacje o ich edukacji, realizacjach, dotychczasowej działalności. W kolejnym etapie przy prezentacji każdego uczestnika spotkania Młodzi do Łodzi pojawi się także przygotowana przez niego plansza odpowiadająca na pytanie „Kim jestem?”.

Martyna Gaworska

Martyna Gaworska

Kraków
Nazywam się Martyna Gaworska. Ukończyłam I stopień Architektury Krajobrazu na wydziale Architektury na Politechnice Krakowskiej. Równocześnie studiuję Architekturę również na wydziale Architektury na Politechnice Krakowskiej. Moją pracą dyplomową było zagospodarowanie terenu stawu przy ulicy Kaczeńcowej oraz Młynówki Dłubni w Bieńczycach. Uczestniczyłam w konkursach o temacie zagospodarowania terenów głównie Krakowskich. W 2017 roku odbyłam praktykę zawodową - terenową we Francji przy zamku w Montresor. Praktykę zawodową biurową odbyłam w pracowni projektowej Szafran w Krakowie zajmując się inwentaryzacją, sporządzaniem planów projektowych oraz wizualizacji. Aktualnie pracuję w biurze Architektury wnętrz. Chętnie podejmuję się nowych wyzwań projektowych niekoniecznie związanych z aktualnie ukończonym kierunkiem. Prywatnie miłośniczka malarstwa, grafiki, muzyki, podróży oraz zwierząt.
Edukacja
  • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, 2018, inż. architekt krajobrazu
Obecna praktyka zawodowa:
  • pracownia Architektury wnętrz Ewa Budniewska-Bratek, projektant
Wybrane realizacje:
  • brak danych
Wcześniejsze doświadczenie zawodowe:
  • brak, 0000-0000
Nagrody i wyróżnienia
  • brak danych
Wybrane publikacje/ inna aktywność zawodowa
  • brak danych
Praca konkursowa
“Architektura – mój cel”

Oficjalnie absolwentka kierunku Architektura Krajobrazu na Politechnice Krakowskiej, aktualnie studentka kierunku Architektura również na PK. Osobiście z pokorą badam rzeczywistość. Czerpię z każdej dziedziny artystycznej po trochu. Łączę Arch. Krajobrazu oraz Architekturę w jedność. Podróżuję, maluję, projektuje, ciąglę się uczę. Mniej znaczy więcej czy mniej znaczy nudniej?

ORGANIZATOR