LINK" />

Zgłoś się!

Rejestracja na czwarte ogólnopolskie konfrontacje Młodzi do Łodzi 2018 jest dwuetapowa. W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz zgłoszeniowy od 27 marca do 23 kwietnia br. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają wiadomość e-mail z linkiem do strony internetowej poprzez, którą należy wnieść opłatę kwalifikacyjną w wysokości 160 zł. Każdy z uczestników w ramach opłaty otrzymuje półroczną prenumeratę miesięcznika lub półroczne przedłużenie. Po potwierdzeniu dokonania przelewu uczestnik otrzyma link do drugiej części formularza zgłoszeniowego, pozwalającego na przesłanie planszy zgłoszeniowej odpowiadającej na pytanie Kim jestem? (Czym się zajmuję, do czego dążę). Termin nadsyłania plansz upływa 27 kwietnia. Pobierz wzór planszy: LINK

Tagi:
Młodzi do Łodzi 2018 - weź udział w konfrontacjach Rozpoczęła się rejestracja na IV ogólnopolskie konfrontacje młodych architektów. Zapisz się już dziś!
Zasady uczestnictwa w MdŁ 2018 Zapoznaj się z ogólnymi zasadami uczestnictwa w IV Ogólnopolskich Konfrontacjach Młodych Architektów - Młodzi do Łodzi 2018.
Rusza czwarta edycja konfrontacji Młodzi do Łodzi 2018! Zapraszamy architektów ≤ 40 27 marca 2018 rozpoczęła się rejestracja do udziału w czwartych ogólnopolskich konfrontacjach młodych architektów. Podczas tych spotkań młodzi architekci próbują odpowiedzieć na pytania do czego dążą i z jakimi problemami muszą się mierzyć. Zgłoś się już teraz!