Pomoc

REJESTRACJA

Znajdują się Państwo na stronie internetowej miesięcznika "Architektura-murator". Korzystanie z serwisu jest bezpłatne, lecz objęte obowiązkową rejestracją. Aby przejść do strony należy wypełnić formularz rejestracyjny, a następnie potwierdzić rejestrację klikając w mail aktywacyjny, który zostanie wysłany na Państwa adres mailowy. Rejestracja zakłada możliwość wielokrotnego wyboru pól zawodu.

Aby wysłać formularz rejestracyjny, poza wypełnieniem wszystkich obowiązkowych pól, należy przepisać kod zabezpieczający "Captcha". Może to być liczba, słowo lub słowa. Te ostatnie należy wpisywać kolejno, oddzielając je spacjami. System ten jest zapezpieczeniem przed niewłaściwym używaniem strony przez zautomatyzowane programy. Jeśli nie rozumieją Państwo tekstu, prosimy kliknąć przycisk odświeżania obok captcha. Osoby niedowidzące nie muszą rozwiązywać zadania obrazkowego. Zamiast tego mogą kliknąć przycisk audio, aby usłyszeć słowa, które należy wpisać.

LOGOWANIE

Aby oglądać zawartość strony po rejestracji, należy się zalogować wpisując użyte podczas rejestracji nazwę użytkownika i hasło.

Jeśli pojawił się komunikat o wprowadzeniu nieprawidłowej nazwy użytkownika lub hasła, należy wpisać je ponownie zwracając uwagę na wielkość znaków. Aby nie logować się przy każdym wejściu na stronę należy zaznaczyć okno "zapamiętaj mnie".

Jeśli są Państwo zarejestrowani, lecz nie pamiętają Państwo hasła, wystarczy kliknąć w link "przypomnij hasło". Na Państwa skrzynkę mailową zostanie wysłana wiadomość z używanym dotychczas hasłem.

Nowa odsłona serwisu www.architektura.murator.pl została uruchomiona 2 października 2014 roku. Tworząc jej koncepcję, kierowaliśmy się chęcią wyrażenia wartości reprezentowanych przez miesięcznik, a jednocześnie skorzystania z możliwości, jakie daje medium internetu - bezpośredniej reakcji na aktualne wydarzenia oraz uzupełniania treści publikowanych w czasopiśmie.

Korzystanie z nowej strony internetowej jest całkowicie bezpłatne, ale objęte obowiązkową rejestracją. Dzięki takiemu rozwiązaniu uwolniliśmy serwis od agresywnych form reklamowych. Zapraszamy do rejestracji i częstych odwiedzin.

Zaproponowaliśmy nową szatę graficzną i poszerzony zakres merytoryczny strony. W wyodrębnionych działach piszemy o m.in. o konkursach, nowych realizacjach, projektach oraz zagadnieniach technicznych. Treści te będą uzupełniane o felietony i polemiki w nowej rubryce Krytyka, skupiającej się na kwestiach istotnych dla środowiska architektów. Zamieszczane przez nas artykuły nie będą anonimowe.

Udostępnimy unikatowe treści z miesięcznika, wysokiej jakości materiały wizualne oraz bibliotekę "Architektury-murator", systematycznie wzbogacaną o wybrane teksty archiwalne.

Architektura logo
IDM net logo
  • IDM net - internetowa sieć reklamowa
  • ul. Jubilerska 10
  • 04-190 Warszawa
  • tel. (22) 211 33 86
  • fax. (22) 482 10 90
  • http://www.idmnet.pl
Murator logo