TRILUX

i

Autor: TRILUX Oświetlenie w przestrzeni biurowej

Odmień atmosferę w biurze z nowoczesnym oświetleniem TRILUX

2024-06-19 17:00 Materiał sponsorowany

Dobre oświetlenie w biurze to znacznie więcej, niż tylko spełnienie prawnych norm. Barwa światła i natężenie oświetlenia wpływają znacząco na nastrój i samopoczucie osób w biurze. Gdy dostosujemy światło do naturalnego przebiegu słońca w ciągu dnia, możemy mieć wpływ na rytm biologiczny pracowników – a tym samym na ich produktywność. To tzw. rozwiązania oświetleniowe w duchu Human Centric Lighting, które pełnią nieocenioną rolę w budowaniu przyjaznej i produktywnej atmosfery w biurze. TRILUX dba dodatkowo o to, aby korzystanie z takich rozwiązań było dziecinnie proste.

Jakość, wydajność i personalizacja to kluczowe cechy rozwiązań oświetleniowych TRILUX dla biur. Precyzyjnie dostosowane do pomieszczeń i poszczególnych stanowisk oświetlenie gwarantuje skupienie oraz energię do pracy. Dodatkowo, warunki oświetleniowe można bez problemu dostosować do zmian i nowych wymagań. To wszystko ułatwia zcentralizowany system zarządzania Livelink, za pomocą którego za sprawą kilku kliknięć możemy zmienić wszystkie parametry oświetlenia w całym biurze!

TRILUX

i

Autor: TRILUX Oświtelneie LED w przestrzeni biurowej

Natężenie i barwa światła to najważniejsze czynniki wpływające na produktywność w ciągu dnia pracy. Dodatkowo, w zależności od wieku, stanu zdrowia i wykonywanej pracy wymogi oświetleniowe różnych pracowników mogą być inne. To właśnie dlatego rozwiązania oświetleniowe TRILUX dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Dzięki automatycznej regulacji w zależności od pory dnia i ilości światła słonecznego, oświetlenie zmienia się dynamicznie, co znacząco wzmacnia rytm biologiczny i poprawia samopoczucie pracowników.

TRILUX

i

Autor: TRILUX Oświetlenie wiszące w przestrzeni biurowej

W dobie dyskusji o dobrostanie naszej planety niebagatelne znaczenie dla wielu pracowników ma także ekologia. Zdaniem wielu, wysokiej jakości zindywidualizowane oświetlenie powinno iść w parze z troską o środowisko i odpowiednie zarządzanie zasobami. Również w tym zakresie, TRILUX odznacza się imponującym portfolio: pod względem efektywności wyznacza światowe standardy. Stoją za tym twarde dane – oświetlenie LEDowe sterowane za pomocą LiveLink zmniejsza zużycie energii do nawet 85% w porównaniu z konwencjonalnymi, nieregulowanymi instalacjami oświetleniowymi. To oznacza, że rozwiązania oświetleniowe TRILUX nie tylko zmniejszają koszty energii oświetleniowej, ale także ślad węglowy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na stronę internetową: www.trilux.com/pl lub do bezpośredniego kontaktu: tel. +48 226 71 62 88, [email protected].