Martyna Łasz
Martyna Łasz Politechnika Krakowska Architektury | Rok studiów: Absolwent | Rok rozpoczęcia studiów: 2013 https://www.behance.net/martynalaszkiewicz Architekt
Filharmonia w Krakowie Filharmonia to obiekt użyteczności publicznej o specjalnym charakterze. W kontekście urbanistycznym oraz kulturalnym jest to jeden z najważniejszych budynków w mieście. Praca dyplomowa pt. "Filharmonia w Krakowie", autorstwa Martyny Łaszkiewicz.
Wydział Sztuki z Salą Wystawową i Biblioteką - rewitalizacja Elektrowni Scheiblera w Łodzi Założeniem projektu jest odtworzenie pierwotnego wyglądu budynku oraz jego odpowiednia konserwacja. Jako jeden z najbardziej charakterystycznych oraz cennych przykładów architektury przemysłowej wymagał jak najmniejszej ingerencji w swoją strukturę.
Dom Trójpokoleniowy z Winiarnią w Kalnej Budynek współdzieli funkcję usługową (sklep), edukacyjną, produkcyjną (winiarnia), mieszkalną.
Miasto Ogród Idea „miasta ogrodu” jest wciąż jednym z rozwiązań rozpraszającej się, często chaotycznej zabudowy miejskiej. Jedną z podstawowych zasad jest połączenie cech miasta oraz wsi. Model urbanistyczny powinien tworzyć harmonijną całość powiązaną z istniejącym na danym terenie krajobrazem.