Bartosz Teodorczyk
Bartosz Teodorczyk Politechnika Warszawska Architektury | Rok studiów: III | Rok rozpoczęcia studiów: 2016 https://www.instagram.com/tartoszbeodorczyk/ W swoich pracach staram się w sposób indywidualny i oryginalny podchodzić do każdego zagadnienia by jak najlepiej oddać ducha projektowanej architektury.
Sala koncertowa w Milanówku Inspiracją do formy projektu jest działalność Milanowskiej Centralnej Stacji Jedwabniczej. Kokon jedwabnika jako ażurowa bariera chroniąca larwę był bezpośrednią inspiracją do stworzenia parametrycznej struktury oplatającej główny budynek sali i separującej go od otoczenia.
Dom jednorodzinny na Siekierkach Projekt domu jednorodzinnego na warszawskich Siekierkach jest refleksją na temat porządkowania potrzeb domowników przy zachowaniu priorytetu domu jako zamkniętego miejsca do odpoczynku.
Projekt salonu firmy Leica w Warszawie Projekt wnętrza salonu firmowego jest odzwierciedleniem filozofii firmy opierającej się na łączeniu długiej tradycji z nowoczesnością i innowacyjnością produktów. Zaprojektowany w pomieszczeniu pomost jest symbolicznym łącznikiem pomiędzy dwoma epokami: początkiem XX wieku i współczesności.