Wojciech Motyka
Wojciech Motyka Politechnika Wrocławska Architektury | Rok studiów: VI | Rok rozpoczęcia studiów: 2013 wojciechmotykaa.wixsite.com/portfolio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
*Basen Brochów Projekt rewitalizacji i adaptacji kąpieliska na wrocławskim osiedlu Brochów. Obiekt otwarty w 1926 roku w 2008 został zamknięty z powodu remontu, którego nigdy się nie doczekał. Projekt jest polemiką z obecnym sposobem projektowania obiektów rekreacji wodnej - basenów spod znaku plastikowej palmy.
Erem: dom pracy twórczej; Wrocław Przedmiotem pracy jest zaprojektowanie plombowego budynku w zabudowie śródmiejskiej na ulicy Henryka Dąbrowskiego we Wrocławiu. Obiekt ma pełnić funkcję miejsca zamieszkania i pracy dla stypendystów, jak i być obiektem kultury dla mieszkańców Przedmieścia Oławskiego.
Centrum Muzyki we Wrocławiu Obiekt znajduje się na działce, która jest bezpośrednią granicą między wielkomiejską ulicą a nadodrzańskim bulwarem, dlatego Centrum Muzyki zaprojektowano jako łącznik pomiędzy wyżej wymienionymi przeciwieństwami. Dzięki zastosowanej kompozycji wnętrz, obiekt otwiera się na osi północ-południe.
Volvo Nordic: Dom współczesnego nomada Projektowa odpowiedź na pytanie, jak wyglądałby dom podróżnika, inspirowany krajobrazem krajów Północy, przez które podróżuje.