Młodzi w architekturze

3. wystawa prac studentów i młodych architektów manifestujących swoje związki z Częstochową.

12-31.10 CZĘSTOCHOWA

W salach Regionalnego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych prezentowana jest po raz trzeci wystawa Młodzi w Architekturze. Oddział SARP w Częstochowie organizuje cykliczne wystawy, realizując ideę popularyzacji wiedzy o architekturze i zawodzie architekta. Na ekspozycję składają się prace – koncepcje i projekty – studentów i młodych architektów, którzy manifestują swoje związki z miastem i regionem. W programie wykład arch. Roberta Koniecznego.


Informacje: "Konduktorownia", ul. Piłsudskiego 34/36  http://www.konduktorownia.eu/

fotka z /zdjecia/mlodzi_w_arch_a_art.jpg
ForMA 2020: II Forum Młodych Architektów Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza na II Forum Młodych Architektów: ForMA 2020. W programie między innymi dyskusja na temat wartości prac projektowych i wyceny wynagrodzeń.
Architektura przyszłości 2020. Zgłoszenia 2020 European Architecture Program Future Architecture to więcej niż konkurs. Organizatorzy programu zapraszają młodych projektantów do nadsyłania innowacyjnych, przełamujących granice koncepcji dotyczących naszego otoczenia. Zwycięskie prace będą prezentowane podczas najważniejszych architektonicznych wydarzeń w całej Europie.
Festiwal Żywych Architektur 2020. Konkurs projektów Założeniem odbywającego się w Montpellier Festiwalu Żywych Architektur jest promowanie twórczości młodych architektów. Organizatorzy czekają na zgłoszenia projektów, które zostaną zrealizowane w przestrzeniach publicznych tego francuskiego miasta.
YoVA4 – młodzi wiedeńscy architekci w Lublinie Ambasada Austrii, Austriackie Forum Kultury i Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej zapraszają na wystawę „YoVA4 – Młodzi wiedeńscy architekci i architekci krajobrazu”.
SARP U40 2019 – Starzy na plaży a młodzi w Lublinie Już wkrótce drugie ogólnopolskie spotkanie młodych architektów SARP U40. Miesięcznik „Architektura-murator” objął wydarzenie patronatem.
Open call – triennale w Lizbonie Kuratorzy przyszłorocznego triennale architektury w Lizbonie ogłosili nabór zgłoszeń w konkursach Associated Projects, Début Award i Universities Award.