Architektura MuratorTechnikaBateria kuchenna Mungo z funkcją filtrowania wody

Bateria kuchenna Mungo z funkcją filtrowania wody

pozwala cieszyć się wodą do picia prosto z kranu. Wkład filtrujący montowany pod zlewem znajduje się w zestawie. Filtr wystarcza na 6000 litrów, co pozwala znacząco zredukować liczbę plastikowych butelek po wodzie kupowanej w sklepie (aż 4000 plastikowych 1,5 litrowych butelek, czyli 200 kg plastiku mniej wyrzuconych na śmietnik!). Połączenie chromu i czarnych elementów tworzy elegancką i nowoczesną baterię, która doskonale pasuje do kuchni w każdym stylu, a smukły, ergonomiczny uchwyt nie ślizga się w mokrej dłoni.

Bateria kuchenna Mungo z funkcją filtrowania wody

www.kfa.pl

Tagi:
Piave to elektroniczna bateria umywalkowa firmy Geberit, która idealnie sprawdzi się w przestrzeniach publicznych. System bezdotykowy pozwala zachować podwyższone standardy higieny oraz dodatkowo zmniejszyć zużycie wody. Uruchamiane czujnikiem podczerwieni baterie dostępne są w wersji z zasilaniem sieciowym, bateryjnym oraz niezależnym zasilaniem generatorowym. Seria dostępna jest w wersji ściennej (z wylewką w dwóch rozmiarach – 170 i 220 mm) lub stojącej, z mieszaczem lub bez.
Haptic to nowa seria armatury włoskiej firmy Ritmonio. Kolekcja składa się zarówno z baterii umywalkowych, wannnowych, prysznicowych, jak i bidetowych w różnych rozmiarach i wykończeniu. Wszystkie modele dostępne są w wersji chromowanej, czarno-białej oraz z uchwytem betonowym w odcieniach: szarym, różowym, bordowym, brązowym, niebieskim, żółtym i zielonym. W kolekcji oferowany jest mikser i uchwyty w standardach Eco oraz Ecoplus. Za projekt baterii odpowiada architekt Simone Micheli.
Baterie Pretto Nową linię produktów w portfolio marki Laveo cechuje niepowtarzalny, loftowy charakter i minimalistyczny kształt.