Architektura MuratorTechnikaNowe wydanie czasopisma StoJournal

Nowe wydanie czasopisma StoJournal

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu StoJournal, który właśnie pojawił się na stronie internetowej marki Sto Publikacja ta powstała głównie z myślą o architektach, ale stanowić będzie zajmującą lekturę dla wszystkich pasjonatów dobrej architektury.

StoJournal, wydawany nieprzerwanie od 2003 roku, jest czasopismem dedykowanym projektantom, architektom i inwestorom. W każdym numerze znajdują się wywiady z architektami, artykuły o ciekawych architektonicznie obiektach, a także informacje o nowościach produktowych marki Sto.

StoJournal otwiera obszerny wywiad z właścicielami pracowni architektonicznej Mąka.Sojka Architekci. Maciej Mąka i Radosław Sojką dzielą się w nim swoimi przemyśleniami na temat Warszawy, współczesnej polskiej architektury miejskiej i roli architekta w procesie jej tworzenia, a także jednego z ich ostatnich projektów – osiedla Żoliborz Artystyczny, którego III etap został laureatem II edycji konkursu Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy, w kategorii architektura mieszkaniowa – zespół.

W bieżącym wydaniu StoJournal znajdziemy także opis tajwańskiego centrum spotkań lokalnej społeczności, nowoczesnego biurowca zlokalizowanego na terenie niemieckiego parku technologicznego, a także centrum sportu z Saarlouis. Całość uzupełnia prezentacja najnowszej kolekcji powłok dekoracyjnych StoSignature Interior oraz wywiad z Wojciechem Witkowskim, Managerem Produktów ds. Systemów StoCretec, który opowiada o możliwościach wykorzystywania elastycznych systemów z poliuretanowych żywic syntetycznych w zabezpieczeniu balkonów.

Bieżące i archiwalne wydania magazynu StoJournal dostępne są na stronie internetowej Sto.

Tagi:
sto
StoJournal – daj się zainspirować Zapraszamy do lektury najnowszego StoJournal – magazynu dla miłośników dobrej architektury oraz innowacyjnego budownictwa.