Architektura MuratorTechnikaPodmuch nowoczesności

Podmuch nowoczesności

Dyson Airblade 9kJ to nie tylko doskonały design, ale przede wszystkim efektywne, higieniczne oraz bezdotykowe suszenie dłoni w obiektach użyteczności publicznej. Niskie zużycie energii – 9,1 kJ na cykl suszenia w trybie eco – gwarantuje bardzo niskie koszty eksploatacji i realne oszczędności. Dzięki filtrowi HEPA z włókna szklanego, wychwytującemu z powietrza 99,95% zanieczyszczeń, w tym bakterii i wirusów, osusza dłonie wyjątkowo czystym powietrzem.

Podmuch nowoczesności
Suszarka do rąk Dyson Airblade 9kJ

Dyson Airblade 9kJ projektowano również z myślą o najwyższym komforcie akustycznym w łazience. „Wygłuszenia” wykonane z pianki otwartokomórkowej i perforowane tarcze skutecznie redukują hałas w trakcie przepływu powietrza przez silnik.

Tagi:
Zdrowie publiczne a wyzwania architektoniczne [WIDEO] Publikujemy nagranie webinarium „Zdrowie publiczne a wyzwania architektoniczne”. Wymagania prawne, zasady projektowania i przykłady wzorcowych rozwiązań omówiają Maciej Morawski z działu Professional firmy Dyson na terenie Polski oraz Anna Dąbrowicz, projektantka instalacji sanitarnych w Biurze Projektów SANMED.