Architektura MuratorTechnikaPodmuch nowoczesności

Podmuch nowoczesności

Dyson Airblade 9kJ to nie tylko doskonały design, ale przede wszystkim efektywne, higieniczne oraz bezdotykowe suszenie dłoni w obiektach użyteczności publicznej. Niskie zużycie energii – 9,1 kJ na cykl suszenia w trybie eco – gwarantuje bardzo niskie koszty eksploatacji i realne oszczędności. Dzięki filtrowi HEPA z włókna szklanego, wychwytującemu z powietrza 99,95% zanieczyszczeń, w tym bakterii i wirusów, osusza dłonie wyjątkowo czystym powietrzem.

Podmuch nowoczesności
Suszarka do rąk Dyson Airblade 9kJ

Dyson Airblade 9kJ projektowano również z myślą o najwyższym komforcie akustycznym w łazience. „Wygłuszenia” wykonane z pianki otwartokomórkowej i perforowane tarcze skutecznie redukują hałas w trakcie przepływu powietrza przez silnik.

Tagi:
Łazienka publiczna: design i zrównoważony rozwój W projektowaniu toalet i łazienek publicznych należy uwzględniać dziś nie tylko estetykę, trwałość i fukcjonalność, ale też troskę o środowisko i bezpieczeństwo użytkowników. Czy taki kompromis jest w ogóle możliwy?
Bezpieczny powrót do pracy dzięki nowatorskiej technologii Dyson Airblade Dziś, gdy na horyzoncie coraz częściej pojawia się perspektywa stopniowego powrotu do biur, odpowiedzialni pracodawcy myślą o zapewnieniu wysokiego standardu bezpieczeństwa swoim pracownikom. Oznacza to oczywiście konieczność wprowadzenia nowych procedur, norm bezpieczeństwa i higieny pracy, ponieważ ma to kluczowe znaczenie w obszarze profilaktyki zdrowotnej.
Zdrowie publiczne a wyzwania architektoniczne [WIDEO] Publikujemy nagranie webinarium „Zdrowie publiczne a wyzwania architektoniczne”. Wymagania prawne, zasady projektowania i przykłady wzorcowych rozwiązań omówiają Maciej Morawski z działu Professional firmy Dyson na terenie Polski oraz Anna Dąbrowicz, projektantka instalacji sanitarnych w Biurze Projektów SANMED.