WarsztatWzornik
Osłonka Aiuola
to najnowszy projekt Sergeia Lvova z ukraińskiego Levantin Studio. Obiekt wykonany z perforowanej blachy malowanej proszkowo dostępny jest w wielu kolorach i dwóch wysokościach: 465 i 615 mm. Istnieje też możliwość zamówienia kwietników w niestandardowe rozmiarach na życzenie. Produkt przeznaczony jest zarówno do wnętrz, jak na zewnątrz.
Princeton
Kolejna odsłona kolekcji Princeton Mortena Georgsena. Ławka o wymiarach 71 x 160 x 52 cm dostępna jest z podstawą w dwóch kolorach oraz w tapicerce z kolekcji ponad 120 tkanin i skór.
Metropolis
to lampa stojąca zaprojektowana przez młodego polskiego designera Jana Garncarka. Światło odbite od tafli metalu daje wyjątkowo ciepłą, wręcz ognistą barwę.
Aurata
to lampa wisząca projektu Jana Garncarka. Stanowi połączenie prostych graficznych kształtów jak kreskę i kropka. Na skutek ich uprzestrzennienia powstały cztery klosze świecące w czterech kierunkach.
Sufity MESH Metal
Trwałe, z wkładem akustycznym, designerskie i ekologiczne – takie są podwieszane metalowe sufity modułowe z linii Knauf Ceiling Solutions. Dedykowane są to każdego rodzaju wnętrza od biur i sklepów, po szkoły, obiekty medyczne, a nawet dworce. Mogą tworzyć jedną płaszczyznę lub ozdobne wyspy.
Advantix Vario
to odpływ liniowy firmy Viega oferowany w wersji podłogowej lub ściennej (na zdjęciu). Jego konstrukcja umożliwia płynną regulację długości poprzez przycięcie (300-1200 mm). Odpływ można zamontować w podłodze, a także w ściance na stelażu lub zwyczajnej ścianie murowanej(głębokość zabudowy tylko 25 mm). Minimalistyczny, wąski ruszt ze stali nierdzewnej dostępny jest w różnych wykończeniach, m.in. w kolorze czarny mat.
Banffy
Klaudia Janikowska i Yuliya Neronskaya zaprojektowały stołek, który zachęca do pracy w ruchu – nawet przy komputerze. Aby na nim siedzieć, trzeba się trzymać prosto, co wymusza aktywizację wielu grup mięśni. Zabawną formę mebla podpowiedziała autorkom… dziecięca zabawka.
Naked
Nowość wśród mebli modułowych, tym razem dzieło Mambo Atelier. Poszczególne elementy odwołują się do kształtu koła, a jednocześnie łatwo wpisują się m.in. w kąt prosty. Masywne bryły pokryte tkaniną albo skórą opierają się na niskim drewnianym cokole.
Solarcycle Morph™
Ogólne, punktowe, nastrojowe i dekoracyjne – aż cztery rodzaje światła w jednej lampie. Projekt Jake’a Dysona automatycznie dopasowuje temperaturę barwową i moc do pory doby. Wszystkie parametry można też regulować poprzez aplikację na smartfon.
Fulu
to fotel stworzony przez Girelli Studio. Jego oryginalną formę zainspirowały kształty kamieni wyrzucanych na brzeg przez morskie fale. Z kolei wykorzystanie fakturowych tkanin (tu modne frotte) należy do znaków rozpoznawczych Davida Girellego.
Bonnie & Clyde
tostolik kawowy o rzeźbiarskich kształtach, wykuwany z jednego bloku marmuru. Producent wykonuje ten model w trzech rodzajach kamienia. Oprócz różowawego Estremoz Rose do wyboru jest także mlecznobiały Estremoz White oraz czarny Nero Marquina.
Juno
to najnowsza betonowa umywalka naścienna marki Kast zaprojektowana z myślą o małych wnętrzach. Asymetryczna, zaokrąglona forma ma kompaktowe wymiary i dostępna jest w 28 kolorach, w opcji lewostronnej i prawostronnej. Do modelu idealnie pasuje nowa bateria Alto Monobloc, w wersji szczotkowanego mosiądzu.
Lampa Dyson Solarcycle Morph™
to najnowszy produkt marki Dyson, który na bieżąco monitoruje światło dzienne i automatycznie dopasowuje się do jego natężenia i aktywności użytkowników.
Se/eS 01
Lampa-dysk z lustrem po obu stronach. Idealne rozwiązanie do współczesnych wnętrz i ogrodów. Światło przez nią emitowane podkreśla architekturę, a w wersji outdoor współgra z przyrodą. Produkowana jako lampa wisząca, podłogowa i stołowa.
Serpentine
Inspiracją do powstania projektu była skręcana i obracana kartka papieru. Ciemne linie tworzą efekt niekończącej się spirali. Krzywizny prawie półprzezroczystego materiału (drukowanej włókniny PES), równomiernie rozpraszają światło. Mocny charakter projektu i iluzja nieustannego ruchu sprawiają, że jest to idealna lampa do powieszenia nad stołem w jadalni, w korytarzu lub nad biurkiem w biurze.
AimS
to linia produktów elewacyjnych firmy STO, dzięki którym architekci i wykonawcy nie muszą już wybierać pomiędzy ekologicznością a funkcjonalnością materiałów. Ich spoiwo, które wcześniej wytwarzane było z ropopochodnych olejów mineralnych, teraz aż w 30% bazuje na naturalnym surowcu – oleju sosnowym z kory drzew iglastych (znanym głównie ze swoich leczniczych właściwości). Produkty są bardzo trwałe, odporne na zabrudzenia i skażenia mikrobiologiczne.
StoTherm In SiMo
Skuteczna izolacja w najlepszej relacji jakości do ceny, czyli wewnętrzny system izolacyjny StoTherm In SiMo, który łączy wydajność i korzyści w jednym. StoTherm In SiMo  to zestawienie dwóch komponentów, o niezwykłej wydajności. W skład systemy wchodzą płyty EPS i specjalnie opracowana zaprawa klejowa i wzmacniająca. StoTherm In SiMo to wysoce funkcjonalny system, który sprawdzi się także na dużych powierzchniach.
Coterie
to nowa kolekcja podwieszanych paneli akustycznych Anny Spakowskiej, stworzona we współpracy z amerykańską firmą Carnegie Fabrics. Panele wykonane z włoskiego filcu świetnie absorbują hałas. Kolekcja składa się z trzech wzorów oraz z wersji z haftem. Każdy z nich dostępny jest w dziewięciu wybranych kolorach.
High Profile
to kolekcja opraw oświetleniowych marki Delta Light autorstwa pracowni MVRDV. Produkt wykonany jest z odpadków profili aluminiowych. Oprawy dostępne są w wersji zawieszanej, ściennej i wolnostojącej, w różnej kolorystyce. Architekci opracowali dodatkowo skrypt Profile Remixer, umożliwiający generowanie różnych kompozycji z wszystkich 50 typów profili.