Bike

Lampa w modnym stylu vintage – zainspirowana elementami klasycznych, holenderskich rowerów. Gdy zakręci się korbą, łańcuch i przekładnia idą w ruch, i można precyzyjnie ustawić nachylenie klosza. Światło podąża za poruszającą się zębatką. Rowerowe lampy występują w trzech wersjach: biurkowa, kinkiet oraz wisząca.

Bike
ProducentKaspa
Tagi:
Najlepsza inwestycja? Modernizacja oświetlenia! Konieczność modernizacji oświetlenia podyktowana jest m.in. potrzebą obniżenia wydatków na energię elektryczną, zwłaszcza w obliczu obserwowanego wzrostu jej cen. Kolejnym ważnym aspektem jest ograniczenie koniecznych nakładów finansowych na konserwację instalacji oświetleniowej, która w przypadku systemów LED-owych jest dużo tańsza. Nie można też zapominać o ekologii i trosce o środowisko naturalne.
Modern Glass Klosze Modern Glass to praktyczne i funkcjonalne oświetlenie zamknięte w prostej, szklanej i bardzo dekoracyjnej formie. Wytwarzane są ręcznie według oryginalnej, ponadstuletniej technologii. Ręka rzemieślnika sprawia, że każdy z nich jest nieco inny, ma niepowtarzalny charakter.
Splyt System System oświetleniowy Splyt w technologii LED umożliwia dopasowanie oprawy oświetleniowej do specyficznych wymagań projektu architekta: jako element wolno stojący, z opcją montażu wnękowego, naściennego, powierzchniowego i ściennego.
System A24 A.24 to złożony system oświetleniowy. Pojedynczy inteligentny profil może wytwarzać aż trzy rodzaje światła, podążając za architekturą z ciągłością, swobodą i elastycznością. System kryje w sobie opatentowaną technologię optoelektroniczną.
Luce&Light Architekci współpracujący z włoską marką Luce & Light do przestrzeni loftowych, oprócz systemów oświetlenia technicznego, proponują metalowe lampy stylizowane na fabryczne. W postindustrialnej przestrzeni światło tworzy atmosferę i przełamuje surowość betonowej podłogi oraz ścian. Dodatkowo pobudza do życia i dodaje energii do kreatywnych działań.
Lucenera 500 Lampa biurkowa z możliwością regulacji kąta padania światła oraz ściemniaczem. Smukła tuba i minimalistyczne wzornictwo umiejętnie podkreśla nowoczesną przestrzeń biura. Wykonana jest z metalu malowanego proszkowo na czarno lub biało.