Piculet

Kolekcja lamp wykonanych z materiału syntetycznego i aluminium. Ich obrotowa oprawa zawiera dyfuzor i moduł LED z trzema energooszczędnymi diodami, dzięki czemu emitują rozproszone światło o jednolitym, ciepłym kolorze. Z tyłu oprawy umieszczono włącznik światła. Lampy dostępne są w wersji stołowej i podłogowej w szerokiej gamie kolorystycznej.

Piculet
ProducentPhilips Lighting
Tagi:
Felicity Lampa biurkowa z systemem Philips Hue zapewnia rozproszone, białe światło, które łatwo dostosować do pory dnia. Za pomocą regulatora przyciemniania można przełączać się między 4 poziomami intensywności światła, którego odpowiednie parametry sprawdzą się podczas czytania, pomogą skoncentrować się i nabrać energii, a także zrelaksować się w wolnej chwili. Lampa wykonana jest z tworzywa sztucznego w białym kolorze.
Dizajn światła Fundacja "Fly with Art" i Galeria BB zapraszają na wystawę "Rozświetlić kryzys" - prezentację prac polskich projektantów
GENOTYPE Uznany na świecie dizajner Tomek Rygalik, pokazał swój najnowszy projekt - świetlną instalację przestrzenną. Zaprezentowane obiekty nawiązują do archetypu lampy.