w świątecznej cenie 99 zł!" />
Architektura MuratorWydarzenia"Architektura-murator" na BAZARCHU

"Architektura-murator" na BAZARCHU

13 grudnia w Warszawie odbędzie się kolejna edycja BAZARCHU* - spotkania wydawców książek o architekturze. Tym razem w gronie wystawców znajdzie się również miesięcznik "Architektura-murator". Tym razem w gronie wystawców znajdzie się również "Architektura-murator". Tylko tego dnia w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie prenumeratę naszego miesięcznika będzie można kupić w świątecznej cenie 99 zł!

Bazarch
Fot. Centrum Architektury

BAZARCH* to przedświąteczny kiermasz książek o architekturze, dizajnie i mieście. To okazja do spotkania czytelników, autorów i wydawców oraz do kupienia książek, które nie zawsze łatwo dostać w regularnej dystrybucji. W tym roku na BAZARCHU znajdzie się również "Architektura-murator". Z ramienia redakcji obecny będzie Tomasz Żylski. Na naszym stoisku znajdą Państwo aktualny numer czasopisma, wydania archiwalne oraz roczną prenumeratę w specjalnej, świątecznej cenie 99 zł (lub 88 zł za okazaniem legitymacji studenckiej).

W tym roku obecność potwierdziły również m.in. Karakter, Fundacja Bęc Zmiana, Blue Bird, Dom Spotkań z Historią, Salix Alba, Unpubleashed, Fundacja Kultura Miejsca, 40 000 Malarzy, Architrend, BWA Tarnów, Dodoeditor, Instytut Architektury, Instytut Stefana Starzyńskiego, Księży Młyn Dom Wydawniczy, Małopolski Instytut Kultury, Międzynarodowe Centrum Kultury, Muzeum Architektury we Wrocławiu, Muzeum Warszawy, Magazyn Miasta, RZUT oraz organizator: Centrum Architektury.

BAZARCHOWI* towarzyszyć będzie bogaty program wydarzeń - spotkania z autorami, premiery książek oraz dyskusje i wykłady.

13:00 - spotkanie z autorami książki "Lukier i mięso" Grzegorzem Piątkiem i Jarosławem Trybusiem
13:50 - promocja książki Stanisława Lose "Ku urbanologii"
14:40 - promocja książki Łukasza Wojciechowskiego "Bryk do architektury"
15:15 - spotkanie z Michałem Pszczółkowskim, autorem książek z cyklu "Architektura użyteczności publicznej II RP" - Księży Młyn Dom Wydawniczy
16.15 - spotkanie z Magdaleną Stopą, autorką książki "Przed wojną i pałacem"
17:00 - promocja książki Le Corbusiera "Urbanistyka" - wykład Doroty Jędruch
17:50 - wykład Martyny Obarskiej "Od Caracas po Gorzów. Magazyn Miasta na tropie miejskich radykalistów"
Wszystkie wydarzenia odbędą się na pierwszym piętrze

BAZARCH* 2015 - targi książki o architekturze, dizajnie i mieście
13 grudnia 2015 (niedziela) - godz. 11.00-19.00
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25, Warszawa
Organizatorem wydarzenia jest Centrum Architektury
Partnerem wydarzenia jest Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy

Serwis www.architektura.murator.pl od teraz bez rejestracji! Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, znosimy obowiązkową rejestrację do serwisu. Dostęp do unikatowych materiałów jest teraz łatwiejszy niż kiedykolwiek przedtem.
Zostań ambasadorem „Architektury-murator” Architektura to Twoja pasja? Żadne z wydarzeń studenckich nie może odbyć się bez Twojego udziału? A przy tym jesteś osobą przedsiębiorczą, odpowiedzialną, zorganizowaną i chcesz reprezentować swój wydział na łamach miesięcznika?
25 lat „Architektury-murator” W 2019 roku mija 25 lat od wydania pierwszego numeru „Architektury-murator”. To również rok, w którym obchodzić będziemy 30. rocznicę pierwszych, częściowo wolnych wyborów w Polsce. Od momentu powstania towarzyszyliśmy wszystkim najważniejszym wydarzeniom w naszym kraju. Poprzez architekturę pokazywaliśmy polską transformację na szerokim tle społecznym, gospodarczym, politycznym.
Redakcja „Architektury-murator” zaczyna ścisłą współpracę z „Zawodem: Architekt”! Agencja 360 Content Team działająca w strukturze naszej grupy wygrała konkurs Izby Architektów RP na wydawanie dwumiesięcznika „Zawód: Architekt”. W kwestiach merytorycznych nowy zespół będzie wspierać redakcja „Architektury-murator”.
Poznajcie Partnerów jubileuszu Obchody 25-lecia „Architektury-murator” będą trwały niemal cały rok 2019, a składać się na nie będzie wiele wydarzeń, których organizacja nie byłaby możliwa bez naszych Partnerów. Poznajcie Partnerów jubileuszu.
Zostań redaktorem "Architektury-murator"! Miesięcznik "Architektura-murator" zatrudni redaktora prowadzącego serwis internetowy www.architektura.murator.pl.