Architektura MuratorWydarzeniaDobra akustyka budynku mieszkalnego. Weź udział w szkoleniu online!

Dobra akustyka budynku mieszkalnego. Weź udział w szkoleniu online!

8 czerwca o godz. 18 odbędzie się webinarium o akustyce w budynkach mieszkalnych. Podczas prezentacji omówione zostaną różnice w odbiorze hałasu z różnych źródeł oraz podstawowe wskaźniki i wymagania do obliczeń. Słuchacze poznają najczęściej popełniane błędy wykonawcze i rozwiązania, które poprawiają izolacyjność akustyczną.

Dobra akustyka budynku mieszkalnego. Weź udział w szkoleniu online

Szkolenie, które poprowadzi ekspert firmy Isover Henryk Kwapisz, skierowane jest przede wszystkim do projektantów, wykonawców, a także uczniów i studentów kierunków projektowych i budowlanych.

Pytania, które pojawią się podczas szkolenia online można będzie zadawać w komentarzach pod oknem wideo. Aby zadać pytanie nie jest wymagana rejestracja w Disqus. Konieczne jest wypełnienie pól: "Name" i "Email" oraz ewentualne zaznaczenie checkboxu "Wolę pisać jako gość".

Tagi:
W pogoni za ciszą: wydarzenie on-line Jakie są najskuteczniejsze metody walki z hałasem? Gdzie znajdują się najgłośniejsze i najcichsze miejsca w Polsce? I dlaczego cisza ma dla nas tak duże znaczenie? Już 17 września wyjątkowe wydarzenie on-line organizowane przez Stowarzyszenie Komfort Ciszy i Saint-Gobain.
Kabiny akustyczne HAKO To propozycja na wydzielanie cichych stref we wnętrzach, bez konieczności stawiania trwałych ścian.
Jak zaprojektować ciszę i komfort Efektem współpracy polskich projektantów i polskich producentów jest nowatorskie rozwiązanie, które nie tylko skutecznie redukuje poziom hałasu w pomieszczeniu, ale także wyróżni się w nim ciekawą formą. Poznajcie panele akustyczne EHØ.
Biuro firmy doradczej EY w Warszawie. Rozwiązania akustyczne dla nowych form pracy Przebudowa warszawskiego biura firmy doradczej EY to przykład zastosowania nowoczesnych rozwiązań akustycznych dla nowych typów przestrzeni biurowych.
Centrum Technologii Trumpf Polska w Warszawie. Akustyka wnętrz - indywidualne rozwiązania Siedziba firmy Trumpf Polska w Warszawie jest przykładem architektury, w której, mimo bardzo prostej formy, zadbano o szlachetność wyrazu i komfort pracowników.
Akustyka budynku: case study Zapraszamy na konferencję, w ramach której wybitni polscy akustycy opowiedzą o projektowaniu budynków mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej. Wśród omawianych przykładów znajdą się m.in. MCK w Katowicach i Hali Koszyki w Warszawie.