Architektura MuratorWydarzeniaKonferencja Budoskop Warsztat Profesjonalisty

Konferencja Budoskop Warsztat Profesjonalisty

Kolejna konferencja z cyklu Budoskop –  Warsztat Architekta odbędzie się w czwartek 17 października 2013 w Białymstoku. W programie prezentacje nowych materiałów i rozwiązań technicznych związanych m. in. z projektowaniem tarasów, dachów płaskich oraz systemów oświetleniowych

Konferencja jest kolejną częścią cyklu Budoskop – Warsztat Architekta. Spotkanie rozpocznie się w czwartek 17 października o 11.00. Miejscem spotkania jest białostocki hotel 3Trio, przy ulicy Hurtowej 3.
Udział w konferencji Budoskop jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, organizator prosi o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa. Udział w konferencji można potwierdzić telefonicznie (22 532 14 00, 22  532 14 07) albo wysyłając e-mail na adres konferencje@infoinwest.pl.


Program konferencji Budoskop Warsztat Profesjonalisty

Systemy odwadniania dachów płaskich.
Dach płaski i taras. Projektowanie warstw w układzie tradycyjnym i odwróconym systemie SealEco. Membrany EPDM i inne.
Elewacje. Prestiż wielkiego formatu.
System desek tarasowych i ogrodzeń DuoFuse z kompozytu drewnianego. Ekologiczna alternatywa dla drewna budowlanego.
Bruk klinkierowy. Na taras, na podjazd, na zawsze.
Zaawansowane narzędzia do projektowania architektury krajobrazu.
Rodzimy design w profesjonalnym oświetleniu.
Nowoczesne wnętrza mebli kuchennych.
Wysokopołyskowe fronty akrylowe na bazie płyty MDF.
Powrót do natury. nowości i trendy z targów CERSAIE 2013 w Bolonii.
CAD Decor PRO. Przyjemność projektowania i perfekcja prezentacji.

Więcej informacji na stronie www.infoinwest.pl

Pobierz „Warsztat architekta. Fasady” Nowe rozwiązania elewacyjne, systemy ETICS, fasady zielone, a także przegląd drewnianych elewacji z Polski i ze świata. Pobierz najnowszy numer naszego specjalnego dodatku „Warsztat architekta. Fasady”.  
Warsztat architekta. Programy, technologie – sprawdź bezpłatne e-wydanie W jaki sposób korzystać z narzędzi dostępnych w nieustannie rozwijającym się technologicznie świecie i jak skutecznie implementować je w praktyce architektonicznej piszemy w czwartej już edycji publikacji „Warsztat architekta. Programy, technologie”. Oprócz przekrojowych artykułów w numerze nie zabrakło przeglądu najnowszego oprogramowania  wspierającego pracę architekta.
„Warsztat architekta” PREFABRYKACJA. Pobierz bezpłatne e-wydanie! W najnowszym numerze naszego specjalnego dodatku „Warsztat architekta”  m.in. najciekawsze polskie oraz zagraniczne realizacje, w których zastosowano technologię prefabrykacji oraz prezentacja eksperymentalnej jednostki NEST, powstałej na terenie kampusu instytutów badawczych w Dübendorfie wraz z przeglądem innowacyjnych materiałów, specjalnie stworzonych do budowy jednego z modułów.
„Warsztat architekta. Fasady” – już dostępny on-line Najciekawsze rozwiązania i systemy fasadowe dla architektów w nowej edycji bezpłatnego dodatku do „A-m”.
Warsztat architekta. Programy, technologie – bezpłatne e-wydanie już dostępne! Wykorzystanie dronów, internet rzeczy oraz techniki związane z wirtualną rzeczywistością czy BIM to tylko niektóre zagadnienia wspomagające pracę architektów omówione w bezpłatnym, trzecim już dodatku do kwietniowej Architektury-murator. Oprócz przekrojowych artykułów na temat nowoczesnych narzędzi projektowych, w numerze także praktyczny przegląd oprogramowania dla architektów.
Apartamentowiec Skarbnica w Koneserze Na pierwszych dwóch kondygnacjach nowego budynku wycięte zostały szerokie na 14 m prześwity bramowe, aby wizualnie wydobyć zabytkową strażnicę zakładową umiejscowioną na dziedzińcu – o realizacji kolejnego z obiektów mieszkalnych na terenie dawnej wytwórni wódek Koneser na warszawskiej Pradze pisze jego współautor Grzegorz Stiasny.