Architektura MuratorWydarzeniaKup pan cegłę, czyli jak Kowalski kupuje materiały budowlane: prezentacja raportu

Kup pan cegłę, czyli jak Kowalski kupuje materiały budowlane: prezentacja raportu

Serwis Murator.pl zaprasza na konferencję „Kup pan cegłę, czyli jak Kowalski kupuje materiały budowlane”, podczas której zaprezentowany zostanie raport z badań ścieżki zakupowej klienta budowlano-remontowego. Spotkajmy się na Budmie – 5 lutego o godzinie 14.00!

Kup pan cegłę, czyli jak Kowalski kupuje materiały budowlane: prezentacja raportu
fot. Getty Images

Redaktorzy serwisu Murator.pl zapytali inwestorów indywidualnych, w jaki sposób podejmują decyzje zakupowe. Z jakich źródeł wiedzy korzystają na początku ścieżki zakupowej i których używają najczęściej? Kto decyduje o zakupie poszczególnych typów materiałów? Jakie wartości są kluczowe i decydują o ostatecznym wyborze produktu? Czy marka jest ważna? Czy kupujący częściej polecają, czy odradzają po zakupie? Czy w branży materiałów budowlanych, tak jak w innych, występuje efekt ROPO? Odpowiedzi na te pytania to cenna informacja dla osób z branży budowlanej. Będzie można zapoznać się z nimi podczas Targów BUDMA 2020.

Konferencja „Kup pan cegłę, czyli jak Kowalski kupuje materiały budowlane”
Kiedy: 5 lutego, godz. 14.00
Gdzie: Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA,
Poznań, ul. Głogowska 14, strefa konferencyjna w pawilonie 5

 

Badanie dla serwisu Murator.pl przeprowadził Instytut Badań i Analiz POLLSTER na próbie celowej ponad 900 osób budujących dom, remontujących dom lub mieszkanie.

Ile zarabia architekt 2021? Wynagrodzenia architektów: najnowsze zestawienie
Ile zarabia architekt 2021? Wynagrodzenia architektów: najnowsze zestawienie Ile zarabia architekt? Jakie są minimalne, a jakie maksymalne zarobki architekta? I ile wynosi najczęściej oferowane wynagrodzenie architekta? Firma Hays Poland opublikowała najnowszy raport płacowy. O ile w roku 2021 nie dojdzie do wyraźnego spadku zapotrzebowania na usługi budowlane i pogorszenia się płynności finansowej firm z branży, w najbliższym czasie spodziewamy się stabilizacji poziomu płac – czytamy w podsumowaniu. Publikujemy zestawienie ZAROBKI ARCHITEKTÓW 2021.
Tagi:
BUDMA 2020 – wydarzenia dla architektów Najnowsza edycja targów BUDMA odbędzie się w dniach 4-7 lutego 2020 roku. W programie tradycyjnie prezentacja najnowszych osiągnięć w dziedzinie szeroko rozumianej architektury i budownictwa, ale też spotkania i dyskusje na temat technologii jutra oraz kolejna odsłona konkursu Architecture BUDMA Award!