Architektura MuratorWydarzeniaNowe Piętro. Kolejne spotkanie z dizajnem w Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Nowe Piętro. Kolejne spotkanie z dizajnem w Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Młoda architektura, grafika i wzornictwo. Cykl spotkań 2011 „Architektury-Murator" w Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Na najbliższe spotkanie zapraszamy w środę 14grudnia 2011 do MSN w Warszawie. Gośćmi wieczoru będą: Libido Architects, Gogo DESIGN i Olka Osadzińska

Pracownia Libido Architects

ARCHITEKTURA
Pracownia Libido Architects została założona na początku 2010 roku, jako efekt kilkuletniej współpracy projektowej dwójki architektow: Agaty Wieczorek i Dominika Karczewskiego. Studio realizuje projekty związanymi z architekturą oraz architekturą wnętrz.
www.libidoarchitects.pl


Gogo design

WZORNICTWO
Gogo design to kolektyw dizajnerski założony w 2005 roku przez Marysię Makowską i Piotra Stolarskiego. Studio działa w różnych dziedzinach, projektując przedmioty unikatowe, produkowane w krótkich seriach meble, grafikę użytkową. Projektanci starają się eksplorować właściwości różnych materiałów (drewno, tworzywa z odzysku).
www.gogo.com.pl


Olka Osadzińska, grafika

GRAFIKA
Olka Osadzińska, absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, pracuje jako ilustratorkla i projektantka ubiorów. Współpracuje z agencjami reklamowymi i firmami odzieżowymi, jej prace pojawiają się na łamach pism poświęconych modzie  –  między innymi „Glamour”, „Exklusiv”, „Futu”, „Lecool London”.
www.portfolio.aleosa.com


Nowe Piętro

Spotkajmy się 14 grudnia!
Muzeum Sztuki Nowoczesnej, ul. Pańska 3, Warszawa, godz. 18.00-20.00
www.artmuseum.plarchitektura_org@murator.com.pl

MSN w budowie: najnowsze zdjęcia z realizacji Muzeum Sztuki Nowoczesnej Jest już prawomocne pozwolenie na budowę nowej siedziby teatru TR Warszawa według projektu biura Thomas Phifer and Partners. Tymczasem po sąsiedzku trwa realizacja gmachu  Muzeum Sztuki Nowoczesnej autorstwa tej samej pracowni. Prezentujemy najnowsze zdjęcia z placu budowy.
Prada nad Wisłą! W pawilonie MSN-u będzie ekskluzywny butik Już za dwa lata na placu Centralnym w Warszawie stanie gmach Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Wiemy, jak zostanie wykorzystany wówczas pawilon Adolfa Krischanitza nad Wisłą. W obiekcie swój pierwszy butik w Polsce otworzy włoski dom mody Prada.
Pomnikomania: Warszawa w Budowie 2019 Stolica Polski jest pełna pomników: ikonicznych, zapomnianych, zburzonych, konkurujących ze sobą, bojowych, kanonicznych, nowych i wciąż antycypowanych. Kuratorzy 11. edycji festiwalu WWB proponują prototypy kolejnych
Punkt widokowy na placu Defilad: wyniki konkursu Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie ogłosiło wyniki konkursu na projekt tymczasowego punktu widokowego zlokalizowanego bezpośrednio przy placu budowy swojej nowo powstającej siedziby. Zwyciężyła praca przygotowana przez pracownię 94 Studio z Poznania.
Konkurs na projekt punktu widokowego na placu Defilad Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie ogłasza konkurs na projekt punktu widokowego na placu Defilad. Prace mogą też składać studenci i absolwenci uczelni artystycznych.
Festiwal Warszawa w Budowie 2018 – Polska vs. sąsiedzi Jak wynika z danych Urzędu ds. Cudzoziemców, Polska jest drugim najchętniej wybieranym przez obcokrajowców państwem w Unii Europejskiej. Nie zawsze jednak czują się u nas dobrze. Tegoroczną edycję festiwalu Warszawa w Budowie poświęcono relacji między imigrantem a społecznością lokalną, przyjezdnymi a rdzennymi mieszkańcami, czyli najprościej rzecz ujmując, obcymi a swoimi. Główna festiwalowa wystawa czynna tylko do 11 listopada.