Architektura MuratorWydarzeniaProjekt z Polski nagrodzony w konkursie na centrum logistyczne Świętego Mikołaja

Projekt z Polski nagrodzony w konkursie na centrum logistyczne Świętego Mikołaja

243 projekty z 59 krajów walczyły o nagrodę w konkursie na projekt centrum logistycznego Świętego Mikołaja. Nagrodę finansową oraz możliwość odbycia stażu w pracowni architektonicznej Snøhetta otrzymał zespół z Rumunii. Wśród finalistów znalazł się projekt Urszuli Chomiak i Pawła Potemkowskiego z Polski.

Centrum logistyczne Świętego Mikołaja
"(Ice)Climbing", projekt: Urszula Chomiak i Paweł Potemkowski, Polska
Tagi:
Funkcjonalność w architekturze według Ruukki. PREZENTACJA Przedstawiona w Gdańsku prezentacji firmy Ruukki autorstwa Arkadiusza Krześniaka i Tomasza Golczyńskiego. Zaprezentowano nowoczesne zastosowania stali w elewacjach i dachach oraz efektywność energetyczną przywołanych rozwiązań.
Innowacyjne dachy Ruukki Ruukki jest producentem kompletnego systemu dachowego opartego na blachach łączonych na rąbek stojący Ruukki Classic™, który umożliwia łatwe i szybkie ułożenie pokrycia bez potrzeby użycia specjalistycznych narzędzi.
Energooszczędny pawilon EXPO Ruukki. Wyniki konkursu architektonicznego Zakończył się studencki konkurs architektoniczny na projekt energooszczędnego pawilonu wystawowego, ogłoszony w 2013 roku przez firmę Ruukki i Politechnikę Warszawską