Architektura MuratorWydarzeniaRozpoczęcie sezonu Architektonicznej Ligi Golfa

Rozpoczęcie sezonu Architektonicznej Ligi Golfa

Rusza piąty sezon Architektonicznej Ligi Golfa. Pierwszy turniej odbędzie się już 24 kwietnia w Golf Park Józefów.

Architektoniczna Liga Golfa

Architektoniczna Liga Golfa (ALG), która skupia architektów i osoby z branży architektoniczno-budowlanej, już po raz piąty rozpoczyna sezon golfowy. 24 kwietnia 2016 roku w Golf Park Józefów odbędą się pierwsze rozgrywki Grohe Golf Cup. Podczas spotkania oprócz turnieju zorganizowana będzie bezpłatna akademia dla architektów, którzy będą chcieli spróbować swoich sił w golfie. W ramach piątego sezonu ALG oprócz rozgrywek w Golf Park Józefów zaplanowano kilka turniejów wyjazdowych w całej Polsce.

Architektoniczna Liga Golfa zaprasza także na akademie dla początkujących i zajęcia dla zaawansowanych graczy, które odbywają się w niedziele między 17.00 a 19.00 w Golf Park Józefów.

Więcej informacji na stronie www.projektgolf.pl oraz pforilu wydarzenia na Facebooku.

Tagi:
Architektoniczna Liga Golfa: InDistrict Golf Cup Kolejny architektoniczny turniej z serii już 17 czerwca w Józefowie. Architektura-murator jest patronem wydarzenia.
Trwają rozgrywki Architektonicznej Ligi Golfa 3 września w Golf Park Józefów odbędzie się kolejny w tym sezonie turniej golfowy architektów. Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem przewidziano akademię golfa dla początkujących.
Architektoniczna Liga Golfa - podsumowanie sezonu 2015 Od wiosny do jesieni trwa sezon golfowy, a tym samym rozgrywki Architektonicznej Ligi Golfa. Przez cały rok architekci brali udział w akademiach golfa oraz turniejach, podczas których zbierali punkty do klasyfikacji generalnej.
Architektoniczna Liga Golfa Architektoniczna Liga Golfa (ALG) ma na celu rozpowszechnianie golfa wśród architektów, projektantów oraz osób związanych z architekturą. Na wrzesień i październik zaplanowano szereg turniejów oraz rozgrywki finałowe.
Architektoniczna Liga Golfa 22 kwietnia rozpoczyna się pierwszy sezon Architektonicznej Ligi Golfa.  Organizatorzy zapraszają do niej architektów, urbanistów, projektantów wnętrz, studentów architektury