Architektura MuratorWydarzeniastartARCHITEKCI*14 - wystawa prac dyplomowych studentów Politechniki Lubelskiej

startARCHITEKCI*14 - wystawa prac dyplomowych studentów Politechniki Lubelskiej

Do 28 marca w "Galerii Gala - Dom i Wnętrze" w Lublinie można obejrzeć projekty dyplomowe studentów Politechniki Lubelskiej obronione na kierunkach Architektura oraz Architektura i Urbanistyka.

Bezpalko Katarzyna

Na ekspozycji znalazły się wybrane projekty dyplomowe inżynierskie i magisterskie obronione na kierunku Architektura i Urbanistyka oraz Architektura na Politechnice Lubelskiej w 2014 roku. Prezentowane prace podzielono na szcześć grup tematycznych: Dom, Edukacja, Historia, Relaks, Zdrowie oraz Inwestycja (poświęcony zarówno rozwojowi biznesu, jak i postępowi gospodarczemu regionu). Wystawa została przygotowana przez studentów, autorów prezentowanych prac.

Podczas wystawy odbędą się obrady jury piątej edycji konkursu organizowanego przez Wydział Budownictwa i Architektury oraz Lubelski Oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP na najlepszy projekt dyplomowy inżynierski i magisterski. 17 marca 2015 po rozstrzygnięciu konkursu i wręczeniu nagród, odbędzie się dyskusja z udziałem architektów oraz innych osób mających wpływ na architekturę i przestrzeń miasta Lublina.

Ekspozycja odbywa się w "Galerii Gala - Dom i Wnętrze", zaprojektowanej przez lubelską pracownię Bieńkowski-Lis-Mierzwa Architekci.

startARCHITEKCI*14
28 luty - 28 marca 2015
Galeria Gala - Dom i Wnętrze
Lublin

StartARCHITEKCI 2019 – najlepsze dyplomy z Lublina Już w sobotę odbędzie się wręczenie dyplomów i nagród finalistom konkursów projektów dyplomowych zorganizowanych podczas wystawy startARCHITEKCI'19. To największa pod względem liczby projektów edycja ekspozycji.
Od koloru architektury do architektury koloru – Krzysztof Syruć w Lublinie Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej zaprasza na spotkanie z Krzysztofem Syruciem, architektem i ilustratorem, autorem m.in. motywu graficznego na ażurowych elewacjach stacji Pomorskiej Kolei Metropolitarnej.
Student architektury z Lublina wśród najlepszych żaków z zagranicy w Polsce! Pochodzący z Ukrainy Danylo Funtovoi z Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej otrzymał nagrodę specjalną w 9. edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszego studenta zagranicznego.
„startARCHITEKCI'16” - wystawa prac dyplomowych studentów Politechniki Lubelskiej Od 10 lutego w Lublinie można oglądać wystawę prac dyplomowych studentów architketury Politechniki Lubelskiej.
Wystawa StartARCHITEKCI̕15 – projekty dyplomowe studentów Politechniki Lubelskiej Jak co roku wystawie towarzyszył konkurs na najlepszą pracę dyplomową zorganizowany przez Wydział Budownictwa i Architektury PL oraz Oddział SARP w Lublinie. Autorzy mieli okazję zaprezentować projekty przed publicznością oraz jury – relacja Katarzyny Dudek.
ŻYCIE W ARCHITEKTURZE: wystawa na wydziale architektury Politechniki Lubelskiej „Architektura-murator”  oraz Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej zapraszają na wystawę  podsumowującą wyniki konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE: galeria zdjęć z wernisażu