Architektura MuratorWydarzeniaTargi IFA 2015 w Berlinie

Targi IFA 2015 w Berlinie

W dniach 4-9 września w Berlinie odbędzie się 55 edycja największych na świecie targów elektroniki użytkowej i sprzętu AGD - IFA 2015

Plan targów IFA

W trakcie wystawy będzie można poznać pełny przegląd oferty rynku elektronicznegi i zapoznać się z produktami firm. Obok najnowszych rozwiązań elektronicznych (telewizory, tablety, smartfony, sprzęt audio, kamery, urządzenia nadawcze i odbiorcze, profesjonalne urządzenia dla stacji radiowych i telewizyjnych) i komputerowych (oprogramowanie do aplikacji multimedialnych, rozrywka i media informacyjne, gry) zaprezentowane zostaną nowoczesne urządzenia AGD.

W ramach targów odbywa się między innymi kongres IFA TechWatch oraz konferencja duńskiego stowarzyszenia konsumentów elektroniki, a także szereg innych imprez towarzyszących. Targi przeznaczone są dla producentów, firm z branży IT i telewizji, projektantów, a także osób, które interesują się nowinkami technologicznymi.

IFA 2015
4-9 września 2015
Messe Berlin

Tagi:
Warsaw Home 2019 – program Czwarta edycja targów wnętrz Warsaw Home stratuje 3 października. Publikujemy szczegółowy program tego czterodniowego święta designu. Co zobaczyć podczas Warsaw Home 2019?
Bazarch w Poznaniu Pierwsza poznańska edycja targów książki architektonicznej już 10 marca. Kiermaszowi będzie towarzyszyć szereg wydarzeń, w tym prezentacja projektu nowej kamienicy Rynek Wildecki 3.
Biuro XXI wieku - modułowość, akustyka i home office design Modułowość, produkty akustyczne i home office design to najważniejsze tendencje zaprezentowane w ramach ORGATEC 2016, największych targów poświęconych wyposażeniu przestrzeni biurowych. W ramach tegorocznej edycji nie zabrakło wystawców z Polski.
Wydarzenia dla architektów w ramach Arena Design 6 8 marca w Poznaniu rusza kolejna edycja targów Arena Design. Wykłady wygłoszą Yan Roche z francuskiej pracowni LAN Architecture, Lukas Kos z FOUR O NINE oraz Robert Konieczny, założyciel pracowni KWK Promes. W ramach cyklu "Otwarte pracownie" do swoich biur zaproszą NMS architekci oraz Mili Młodzi Ludzie.
Targi Mondial du Bâtiment w Paryżu Od 2 do 6 listopada 2015 w Centrum Wystawowym Paris Nord Villepinte odbędą się międzynarodowe targi Mondial du Bâtiment 2015, skierowane do profesjonalistów z sektora budownictwa i architektury. Organizatorzy zapewniają wejściówki dla czytelników "Architektury-murator" (obowiązuje rejestracja).
Forum wentylacja 2015 W dniach 3-5 marca w Warszawie odbędą się międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. To specjalistyczna wystawa połączona z dwudniowym cyklem merytorycznych seminariów, przeznaczona m.in. dla producentów, projektantów, instalatorów i użytkowników instalacji.