Architektura MuratorWydarzeniaWystawy "Architektury-murator" na bulwarach wiślanych

Wystawy "Architektury-murator" na bulwarach wiślanych

Korzystając z otwarcia po modernizacji drugiego i trzeciego odcinka bulwarów wiślanych, redakcja "Architektury-murator" prezentuje tam dwie wystawy. Ekspozycje można oglądać do 31 października.

Wystawy "Architektury-murator" na bulwarach wiślanych
Fot. Katarzyna Szadkowska

Jeszcze do 3 września w otwartych pawilonach w pobliżu nowej siedziby Muzeum Sztuki Nowoczesnej można zobaczyć ekspozycję Bulwary nad Wisłą – architektoniczna opowieść, a już 5 września w tym samym miejscu zaprezentowana zostanie wystawa Polska. Architecture przygotowana przez „A-m” i Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej MSZ RP. Prezentuje ona 24 wybitne nowo zbudowane lub zrewitalizowane polskie realizacje z ostatniej dekady i gościła już w takich krajach jak Azerbejdżan, Chiny, Indie czy Kanada. Natomiast w przejściu na wysokości ul. Bednarskiej zapoznać się można z oddanymi niedawno do użytku w stolicy budynkami muzeów i uczelni. Znalazły się tu takie realizacje jak Muzeum Katyńskie, Wydział Sztuki Mediów ASP, Muzeum Warszawskiej Pragi, Centrum Kultury Nowy Teatr, Muzeum Warszawy i Wydział ASP na Powiślu. Obie ostatnie wystawy można oglądać do 31 października na Bulwarach nad Wisłą w Warszawie (przy pawilonach włoskim i arabskim).

Serwis www.architektura.murator.pl od teraz bez rejestracji! Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, znosimy obowiązkową rejestrację do serwisu. Dostęp do unikatowych materiałów jest teraz łatwiejszy niż kiedykolwiek przedtem.
Zostań ambasadorem „Architektury-murator” Architektura to Twoja pasja? Żadne z wydarzeń studenckich nie może odbyć się bez Twojego udziału? A przy tym jesteś osobą przedsiębiorczą, odpowiedzialną, zorganizowaną i chcesz reprezentować swój wydział na łamach miesięcznika?
25 lat „Architektury-murator” W 2019 roku mija 25 lat od wydania pierwszego numeru „Architektury-murator”. To również rok, w którym obchodzić będziemy 30. rocznicę pierwszych, częściowo wolnych wyborów w Polsce. Od momentu powstania towarzyszyliśmy wszystkim najważniejszym wydarzeniom w naszym kraju. Poprzez architekturę pokazywaliśmy polską transformację na szerokim tle społecznym, gospodarczym, politycznym.
Redakcja „Architektury-murator” zaczyna ścisłą współpracę z „Zawodem: Architekt”! Agencja 360 Content Team działająca w strukturze naszej grupy wygrała konkurs Izby Architektów RP na wydawanie dwumiesięcznika „Zawód: Architekt”. W kwestiach merytorycznych nowy zespół będzie wspierać redakcja „Architektury-murator”.
Poznajcie Partnerów jubileuszu Obchody 25-lecia „Architektury-murator” będą trwały niemal cały rok 2019, a składać się na nie będzie wiele wydarzeń, których organizacja nie byłaby możliwa bez naszych Partnerów. Poznajcie Partnerów jubileuszu.
Zostań redaktorem "Architektury-murator"! Miesięcznik "Architektura-murator" zatrudni redaktora prowadzącego serwis internetowy www.architektura.murator.pl.