Architektura MuratorWydarzeniaZostań redaktorem "Architektury-murator"!

Zostań redaktorem "Architektury-murator"!

Miesięcznik "Architektura-murator" zatrudni redaktora prowadzącego serwis internetowy www.architektura.murator.pl.

Architektura-murator zatrudni redaktora
W grafice wykorzystano zdjęcie autorstwa Juliusza Sokołowskiego

Preferencje:
- wykształcenie architektoniczne lub kulturoznawstwo, historia sztuki, dziennikarstwo
- zainteresowania: szeroko rozumiana architektura
- znajomość angielskiego niezbędna

Mile widziane doświadczenie zawodowe - praca w pracowni architektonicznej albo mediach elektronicznych. Znajomość social mediów i sprawność w inicjowaniu procesów społecznościowych, a także umiejętność korzystania z narzędzi Google będzie dodatkowym atutem (znajomość podstawowych zasad redakcji tekstów zgodnie z wymogami SEO; umiejętność dobierania fraz kluczowych pod kątem wyszukiwarki Google).

Obowiązki:
- tworzenie artykułów oraz ich publikacja w serwisie
- kontakt z autorami (redaktorzy, współpracownicy, eksperci)
- nadzór nad merytoryczną zawartością serwisu, w tym planowanie i inicjowanie tematów
- współpraca z Biurem Reklamy w zakresie treści płatnych serwisu
- analiza rynku, podejmowanie działań umacniających pozycję serwisu

Oferujemy:
- pracę na pełny etat (miejsce pracy: Warszawa)
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w firmie o wysokiej renomie
- pracę w twórczej atmosferze i profesjonalnym zespole

Oferty (CV, list motywacyjny, referencje) prosimy przesłać na adres e-mail: biuro@grupazpr.pl

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.).

Serwis www.architektura.murator.pl od teraz bez rejestracji! Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, znosimy obowiązkową rejestrację do serwisu. Dostęp do unikatowych materiałów jest teraz łatwiejszy niż kiedykolwiek przedtem.
Zostań ambasadorem „Architektury-murator” Architektura to Twoja pasja? Żadne z wydarzeń studenckich nie może odbyć się bez Twojego udziału? A przy tym jesteś osobą przedsiębiorczą, odpowiedzialną, zorganizowaną i chcesz reprezentować swój wydział na łamach miesięcznika?
25 lat „Architektury-murator” W 2019 roku mija 25 lat od wydania pierwszego numeru „Architektury-murator”. To również rok, w którym obchodzić będziemy 30. rocznicę pierwszych, częściowo wolnych wyborów w Polsce. Od momentu powstania towarzyszyliśmy wszystkim najważniejszym wydarzeniom w naszym kraju. Poprzez architekturę pokazywaliśmy polską transformację na szerokim tle społecznym, gospodarczym, politycznym.
Redakcja „Architektury-murator” zaczyna ścisłą współpracę z „Zawodem: Architekt”! Agencja 360 Content Team działająca w strukturze naszej grupy wygrała konkurs Izby Architektów RP na wydawanie dwumiesięcznika „Zawód: Architekt”. W kwestiach merytorycznych nowy zespół będzie wspierać redakcja „Architektury-murator”.
Poznajcie Partnerów jubileuszu Obchody 25-lecia „Architektury-murator” będą trwały niemal cały rok 2019, a składać się na nie będzie wiele wydarzeń, których organizacja nie byłaby możliwa bez naszych Partnerów. Poznajcie Partnerów jubileuszu.
Wystawy "Architektury-murator" na bulwarach wiślanych Korzystając z otwarcia po modernizacji drugiego i trzeciego odcinka bulwarów wiślanych, redakcja "Architektury-murator" prezentuje tam dwie wystawy. Ekspozycje można oglądać do 31 października.