Architektura MuratorArchitekci

Kto jest kim w Architekturze

ARP Manecki
ARP Manecki
ul. Wielopole 18b
Kraków
tel. 888 121 580
e-mail: arp.biuro@gmail.com
https://arpbiuro.pl/

Autorską Pracownię Projektową Manecki prowadzą wspólnie w Krakowie Lesław i Mateusz Maneccy oraz Magdalena Ślebioda. Biuro ma w dorobku liczne budynki mieszkalne i edukacyjne, ale też wiele obiektów służących kulturze fizycznej, by wymienić tylko przyszkolne hale sportowe w Myślachowicach, Naprawie, Limanowej, Przemyślu, Krośnie czy Stalowej Woli.

Lesław Manecki

projektant generalny

Magdalena Ślebioda

projektant generalny

Mateusz Manecki

projektant generalny
Hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 151 w Krakowie Zakończyła się budowa nowej hali sportowej w Krakowie. Kino plenerowe, warzywnik oraz biblioteka na dachu to tylko niektóre pomysły uczniów, które architekci z ARP Manecki uwzględnili w projekcie obiektu.
Rozbudowa liceum im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach W projekcie nowego obiektu Liceum Ogólnokształcącego im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach architekci z ARP Manecki postawili na prostotę i minimalizm, nawiązując do pobliskiej zabudowy i charakteru miasta.
Hala sportowa przy szkole podstawowej nr 3 w Stalowej Woli W centrum Stalowej Woli, na terenie objętym nadzorem konserwatora zabytków, powstała nowa hala sportowa. Budynek, o architekturze nawiązującej do zabudowy przemysłowej lat 30. XX wieku, zaprojektowała pracownia ARP Manecki.
Hala na 100-lecie Akademii Górniczo-Hutniczej Jubileusz 100-lecia utworzenia Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie uczelnia uczci m.in. budową nowej hali sportowej dla swoich studentów. Koncepcję obiektu przygotowała Autorska Pracownia Projektowa ARP Manecki.