Architektura MuratorArchitekci

Kto jest kim w Architekturze

R3D3
R3D3
R3D3 Pracownia Architektoniczna
81-391 Gdynia, ul. Świętojańska 49/22
tel.: +48 501 106 840
e-mail: biuro@r3d3.pl
www.r3d3.pl

Gdyńską pracownię R3D3 prowadzą wspólnie od 2012 roku Grzegorz Ziętek, absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Vitusa Beringa w Danii oraz Kinga Ziętek, absolwentka Królewskiej Akademii Technicznej Sztokholmie na kierunku środowisko i zrównoważony rozwój. W swoich projektach duży nacisk kładą na energooszczędność i ekologię, wykorzystując zarówno technologie tradycyjne, jak i najnowsze rozwiązania w tych dziedzinach. Na koncie mają przede wszystkim projekty domów jednorodzinnych i wnętrz, ale też m.in. opracowania urbanistyczne. Do jednej z ostatnich realizacji biura należy Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości w Zdziwóju na Mazowszu (2021).

Grzegorz Ziętek

Grzegorz Ziętek

właściciel
Kinga Ziętek

Kinga Ziętek

właścicielka
Konkurs na projekt rozbudowy wojewódzkiej straży pożarnej w Toruniu: wyniki Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu ogłosiła wyniki konkursu na projekt modernizacji i rozbudowy historycznego obiektu przy ul. Prostej. Pierwszą nagrodę otrzymali Katarzyna Jędrzejczak, Michał Siedacz, Adam Specht i Marcin Podlewski.
Nowy zielony plac w Warszawie – wyniki konkursu Zarząd Zieleni m.st. Warszawy rozstrzygnął konkurs na nowe zagospodarowanie skweru u zbiegu ul. Łomżyńskiej i Jadowskiej. Przedsięwzięcie jest realizowane zgodnie z założeniami zwycięskiego projektu budżetu partycypacyjnego z 2016 roku.
Projekt Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gdyni Koncepcja Vowie Studio Plus zakłada gruntowną modernizację Szkoły Podstawowej im. Xawerego Czernickiego i dostosowanie jej do nowych potrzeb, zwłaszcza rozwiązania problemu braku miejsc w przedszkolach. Istniejąca sala gimnastyczna zostanie wkomponowana w kompleks nowego budynku szkoły i przedszkola. Całość ma nawiązywać do charakterystycznej dla Gdyni architektury modernistycznej.
Inkubator w Zdziwóju W Zdziwóju na terenie gminy Chorzele powstanie inkubator przedsiębiorczości według projektu biura r3d3.
Współczesna Gdyńska Kawalerka 2012. Młodzi architekci projektują małe mieszkania W ramach tegorocznego II Weekendu Architektury w Gdyni zorganizowany został przegląd projektów nowoczesnych małych mieszkań. Młodzi architekci zaprojektowali mieszkania dla współczesnych mieszkańców Gdyni, ale zaproponowane rozwiązania mogą się okazać interesujące nie tylko dla mieszkańców Pomorza...