Architektura MuratorProjektyOsiedle Park Skandynawia w Warszawie projektu nsMoonStudio

Osiedle Park Skandynawia w Warszawie projektu nsMoonStudio

Na warszawskiej Pradze-Południe, w bliskim sąsiedztwie centrum handlowego Promenada i redakcji „Architektury-murator”, powstaje zespół mieszkaniowy Park Skandynawia projektu krakowskiej pracowni nsMoonStudio.

Osiedle Park Skandynawia w Warszawie projektu nsMoonStudio
Zespół biurowy High Five w Krakowie – nowa realizacja nsMoonStudio Zakończył się pierwszy etap realizacji zespołu biurowców High Five w Krakowie według projektu nsMoonStudio. Docelowo będzie to największa przestrzeń coworkingowa w stolicy Małopolski.
Piotr Nawara o Cricotece [FILM] Wykład Piotra Nawary na temat siedziby Ośrodka Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka w Krakowie (proj. nsMoonStudio i Wizja). Prezentacja odbyła się w ramach otwartych obrad jury towarzyszących konkursowi Innowacje w Architekturze 2017.
Biurowiec High Five projektu nsMoonStudio Ruszyła budowa kompleksu pięciu budynków biurowych High Five, który powstanie tuż przy Dworcu Głównym w Krakowie. Pierwszy etap zostanie oddany do użytku pod koniec 2017 roku.
Biurowiec Alma Tower w Krakowie Budynek to kolejny po Cricotece wspólny projekt pracowni WIZJA oraz nsMoonStudio. W jego architekturze wyraźnie widać połączenie konsekwencji doświadczonego architekta, niezbędnej choćby do uzyskania najwyższych certyfikatów energetycznych, ze spontanicznością młodych projektantów – pisze Antoni Domicz.
Nowa siedziba Cricoteki w Krakowie Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka to nie tylko obiekt stricte architektoniczny, ale również dzieło rzeźbiarskie, w którym możemy odczytywać wiele znaczeń. Powstał budynek wybitny, konsekwentny i stylistycznie jednorodny, spójny z osobowością artysty, któremu jest poświęcony