Architektura MuratorŻycie w ArchitekturzeMarcin Brataniec o hali sportowej ZSOMS w Krakowie [FILM]

Marcin Brataniec o hali sportowej ZSOMS w Krakowie [FILM]

Jako architekci często spotykamy się we własnym gronie, dajemy sobie nagrody architektoniczne, a cichymi bohaterami tych naszych sukcesów są kierownicy budów, nie wspominając już o robotnikach. Ważne jednak, aby architekt zawsze był na budowie, bo jego pasja i zaangażowanie udziela się wszystkim.

Marcin Brataniec o hali sportowej ZSOMS w Krakowie [FILM]

O realizacji hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Krakowie w ramach otwartych obrad jury IX edycji konkursu Życie w Architekturze opowiada Marcin Brataniec z eM4 . Pracowni Architektury . Brataniec.

belka zwa 2020
Park miejski w Starachowicach W konkursie na zagospodarowanie parku miejskiego w Starachowicach zwyciężyła em4. Pracownia architektury. Brataniec.
Rynek miejski w Starachowicach W nawiązaniu do metalurgicznych tradycji miasta architekci w zagospodarowaniu placu wykorzystali cortenowską stal, lokalny kamień i wodę. Widać głęboki namysł nad całością założenia i efektowne pomysły na jego poszczególne fragmenty. O realizacji eM4.Pracowni Architektury.Brataniec pisze Wojciech Gwizdak.
Plac targowy w Mszanie Dolnej Targowisko powstało w ramach organizowanego przez Ministerstwo Rolnictwa projektu Mój Rynek, którego celem było podnoszenie jakości przestrzeni różnych miejskich bazarów i placów handlowych – pisze Kamila Cieśla-Gałeczka.