Iliard Architecture & Interior Design

Iliard Architecture & Interior Design

Iliard Architecture & Interior Design to krakowskie biuro architektoniczne założone przez Wojciecha Witka i Łukasza Kozianę w 2009 roku. Dziś firmę tworzy 40-osobowy zespół profesjonalistów – architektów, projektantów wnętrz i managerów – specjalizujący się w kompleksowej realizacji projektów hoteli i miejsc pracy. Swoje projekty realizuje w całej Europie.

Iliard ma na swoim koncie udział w kilkudziesięciu inwestycjach. Jest akredytowanym biurem do współpracy z takimi sieciami hotelowymi jak Marriott, Hilton, Accor czy Radisson Hotel Group. Z powodzeniem projektuje też budynki biurowe. Zaprojektowany przez Iliard krakowski budynek AFI V.Offices w 2021 roku uzyskał najwyższą ocenę certyfikacji BREEAM przyznaną kiedykolwiek dla polskiego budynku, stając się jednocześnie drugim najbardziej proekologicznym budynkiem biurowym na świecie (po siedzibie Bloomberga w Londynie).

Z kolei największe sukcesy firmy na polu realizacji hotelowych to projekty wnętrz 5-gwiazdkowego hotelu Bristol Tradition and Luxury w Rzeszowie (nominacja do nagrody Best Hotel Award 2014 w kategorii Architektura i Design), hoteli Radisson Blu w Pradze, Bazylei, Sopocie czy Kolonii, Radisson RED Heathrow, Courtyard by Marriott w Katowicach czy Gwiazdy Morza we Władysławowie.

ul. Dolnych Młynów 3/7
31-124 Kraków
tel. 48 12 44 55 400
e-mail: info@iliard.pl
www.iliard.pl

Nasi architekci

Łukasz Koziana

Partner

Wojciech Witek

Partner