Podcast Miejski

Samochodów jest tyle, ile potrzeba

2024-05-31 15:15

Samochodów w mieście jest tyle, ile potrzeba i nie trzeba z tym nic robić - przekonuje Tymon "Złomnik" Grabowski, a Artur Celiński jest zupełnie przeciwnego zdania. Zapraszamy do wysłuchania nowego odcinka Podcastu Miejskiego.

Samochodów w mieście jest tyle, ile potrzeba i nie trzeba z tym nic robić - przekonuje Tymon "Złomnik" Grabowski, a Artur Celiński jest zupełnie przeciwnego zdania. Razem ruszają więc w polemiczną wymianę zdań, opinii i faktów, która zaskoczy Was rozpiętością tematyczną i geograficzną. Mowa tu więc zarówno o gospodarce, jak i epidemii samotności; jak również o Słupsku, Paryżu i amerykańskich suburbiach. Czy po wysłuchaniu tej rozmowy zgodzicie się, że mimo wszystko rozmówców aż tak dużo nie dzieli?

Podcast Miejski - Tymon Grabowski

i

Autor: Artur Celiński Okładka Podcastu Miejskiego z udzialem Tymona Grabowskiego Link: https://www.spreaker.com/episode/samochodow-jest-tyle-ile-potrzeba--60233625

Podcast Miejski! Posłuchaj

Architektura-murator wychodzi na miasto! Artur Celiński w swoich rozmowach przygląda się bieżącym i ważnym miejskim kwestiom. Razem z gośćmi nie poddaje się zbyt łatwym uproszczeniom, podważa głosy zachwytu i sprawdza sens wyrazów oburzenia.