Architektura MuratorProjektyMonopolis - nowe życie łódzkiej architektury przemysłowej

Monopolis - nowe życie łódzkiej architektury przemysłowej

Jeszcze w tym roku ruszy rewitalizacja i rozbudowa Monopolu Wódczanego w Łodzi. Dawna rozlewnia wódki zamieni się w nowoczesny kompleks biurowy, który uzupełnią funkcje usługowe i kulturalne. Projekt opracowała Grupa 5 Architekci we współpracy z łódzką pracownią Jerzego Lutomskiego.

Monopolis - nowe życie łódzkiej architektury przemysłowej
Źródło: materiały prasowe
Tagi:
Biurowiec Brama Miasta w Łodzi Za projekt kompleksu biurowego na głównej osi Nowego Centrum Łodzi odpowiada medusa group.
Prywatny dom studencki w Łodzi Modernistyczny budynek dawnej Łódzkiej Drukarni Dziełowej w śródmieściu zostanie zaadaptowany na akademik według projektu biura Grupa 5 Architekci.
Must have! Trwa nabór zgłoszeń do 7. edycji plebiscytu To już siódma edycja plebiscytu must have!, w ramach którego nagradzany jest najlepszy polski dizajn. Nabór zgłoszeń potrwa do 17 kwietnia.
Bramę Miasta w Nowym Centrum Łodzi zaprojektuje medusa group Znamy koncepcję, według której powstanie dominanta na głównej osi Nowego Centrum Łodzi. Dwa 15-kondygnacyjne budynki zaprojektowała śląska pracownia medusa group.
Kompleks biurowy Imagine w Łodzi Pracownia DDJM opracowała projekt nowego zespołu budynków biurowych w Łodzi. Realizacja ma zostać ukończona na przełomie 2018 i 2019 roku.
Ruszyła budowa biurowca Ogrodowa 8 Office w Łodzi Budynek Ogrodowa 8 Office powstanie obok odrestaurowanego hotelu andel’s w samym sercu Łodzi. Autorem projektu architektonicznego jest biuro OP Architekten.