lokalizacja
typ projektu
Bridge The Gap to koncepcja mostu kubaturowego w Rotterdamie, której celem jest zwrócenie uwagi na powiązania architektury ze współczesnym problemami cywilizacyjnymi. Skupia się przede wszystkim na aspekcie zanikania bioróżnorodnosci w miastach oraz responsywności architektury z użytkownikiem.
Drewno działa(ń) to obiekt, który sam w sobie jest ekspozycją drewna:zarówno w kontekście tradycyjnych form, jak i współczesnych możliwości jego zastosowania. Projekt zdobył II nagrodę w międzynarodowym konkursie pomysłów You’re ON, którego celem jest odkrywanie nowych talentów i zachęcania do innowacji wśród studentów architektury i designu.
W Łagiewnikach-Borku Fałęckim powstanie kameralne osiedle Safrano według projektu biura 3D Architekci.
Rada Warszawy pozytywnie zaopiniowała plan budowy pomnika Kobietom Powstania Warszawskiego. Monument według projektu Moniki Osieckiej zaplanowano przy placu Krasińskich. Mamy pierwszy szkic.
Wielofunkcyjna zabudowa, która reaktywuje i porządkuje, kształtuje silny ośrodek aktywności lokalnej, wydobywa unikatowy charakter i potencjał osiedla, nie rezygnując przy tym z nowych jednostek mieszkalnych, potrzeb partycypacyjnych mieszkańców oraz możliwych przekształceń założenia w przyszłości
Zakończył się ostatni etap projektowania siedziby Sinfonii Varsovii. Długo wyczekiwana sala koncertowa ma powstać w sercu warszawskiej Pragi według koncepcji austriackiej pracowni Atelier Thomas Pucher.
Zarząd Dróg Miejskich ogłosił właśnie przetarg na zmiany w okolicy ronda  Dmowskiego. Jeszcze w tym roku mają pojawić się tu nowe naziemne przejścia dla pieszych i przejazdy rowerowe oraz nowe nasadzenia.
Kameralne osiedle U-City Residence powstanie na granicy warszawskiego Ursusa z zielonymi terenami Konotopy według projektu pracowni Kuryłowicz & Associates.