Architektura MuratorStudenciPolacy wyróżnieni w międzynarodowym konkursie na projekt kościoła w Norwegii

Polacy wyróżnieni w międzynarodowym konkursie na projekt kościoła w Norwegii

Dominik Paździor, student Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej, oraz Martyna Słowińska, Katarzyna Golec i Paweł Pacak z Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej zdobyli wyróżnienia w międzynarodowym konkursie na projekt kościoła na klifie Preikestolen.

Polacy wyróżnieni w międzynarodowym konkursie na projekt kościoła w Norwegii
Ścieżka Światła, projekt kościoła na klifie Preikestolen autorstwa Dominika Paździora
Konkurs na koncepcję wystawy stałej w Muzeum Rodziny Pileckich W lipcu bieżącego roku rozstrzygnięto konkurs na projekt bryły planowanego muzeum. Obecnie władze muzeum pragną wyłonić najlepszą koncepcje stałej ekspozycji.
Konkurs na projekt osiedla na warszawskim Ursynowie BGK Nieruchomości ogłasza konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji zabudowy inwestycji "Nowe Jeziorki". Celem jest stworzenie koncepcji modelowego osiedla w rejonie ul. Karuczunkowskiej, przy stacji PKP Warszawa Jeziorki.
Konkurs na zagospodarowanie placu Gabriela Narutowicza w Płocku Gmina-Miasto Płock ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej znajdującego się w centrum miasta zabytkowego placu.
Architektura Roku Województwa Śląskiego 2017 W październiku katowicki oddział SARP ogłosił nominowane obiekty w konkursie Architektura Roku. Województwa Śląskiego. O główną nagrodę zawalczy między innymi Dom po Drodze (KWK Promes) oraz projekt adaptacji byłej stołówki wojskowej na obiekt biurowy Kanlux (medusa group).
Studenci Politechniki Śląskiej z wyróżnieniem w międzynarodowym konkursie Prezentujemy kolejną koncepcję kościoła na klifie Preikestolen w Norwegii. Świątynię w formie transparentnej szklanej bryły zaprojektowali Martyna Słowińska, Katarzyna Golec i Paweł Pacak z Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.
Zaprojektuj System Informacji Miejskiej dla Krakowa Trwa konkurs na projekt Systemu Informacji Miejskiej dla Krakowa. Zgłoszenia portfolio tylko do 18 sierpnia!