Architektura MuratorArchitekci

Kto jest kim w Architekturze

moomoo architects
moomoo architects
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25/14
90-248 Łódź
tel. +48 695 220 022
e-mail: info@moomoo.pl
https://moomoo.pl/

Moomoo architects, założone przez Jakuba Majewskiego i Łukasza Pastuszkę, absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Łódzkiej,  uznane zostało w 2009 roku przez magazyn „Wallpaper” za jedną z trzydziestu najlepiej zapowiadających się pracowni architektonicznych na świecie. Moomoo projektuje budynki mieszkalne i biurowe, a także wyposażenie wnętrz.

Jakub Majewski

Jakub Majewski

Łukasz Pastuszka

Łukasz Pastuszka

Biały dom w Łomiankach projektu moomoo architects W podwarszawskich Łomiankach stanął niewielki dom według projektu łódzkiego biura moomoo architects. Śnieżnobiała bryła o wielospadowym dachu kryje nie tylko przestrzeń mieszkalną, ale również garaż i kameralne atrium wyłożone naturalnym drewnem.
V4 Family Houses 2020, czyli domy Grupy Wyszehradzkiej w nowej formule Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków zaprasza na wernisaż wystawy „V4 Family Houses 2020”. Spotkanie w formule on-line już  13 kwietnia! „Architektura-murator” tradycyjnie jest patronem medialnym ekspozycji.
Osiedle w Arabii Saudyjskiej W Dżuddzie w Arabii Saudyjskiej rusza kolejny etap zespołu mieszkaniowego według projektu moomoo architects.
Food Boutique w dawnej fabryce w Łodzi Przestrzeń odlewni żelaza Józefa Johna w Łodzi zostanie zaadaptowana na całoroczne targowisko według projektu biura Moomoo Architects.
Osiedle w Arabii Saudyjskiej Łódzkie biuro Moomoo Architects opracowało projekt zespołu mieszkalnego w Dżuddzie nad Morzem Czerwonym, drugim co do wielkości mieście Arabii Saudyjskiej
Moomoo architects: zespół budynków mieszkalnych w Arabii Saudyjskiej W Jeddah (Arabia Saudyjska) powstaje kompleks budynków mieszkalnych projektu polskiej pracowni Moomoo architects. Białe bryły willi, domów jednorodzinnych oraz bliźniaków łączą tradycję europejskiego modernizmu z elementami architektury arabskiej
Noc Muzeów w Warszawie i Augmented Reality: wystawa pokonkursowa OperaLab w Teatrze Wielkim Na wystawie prezentowanej w gmachu warszawskiego Teatru Wielkiego – Opery Narodowej  znajdzie się 10 projektów mobilnych pawilonów. Prace nadesłane na konkurs architektoniczny Opera Lab zaprezentowane zostaną z wykorzystaniem technologii Augumented Reality – Rozszerzonej Rzeczywistości
ART YARD SALE. Targi sztuki Po raz drugi w Warszawie odbędzie się Art Yard Sale. 19 i 20 maja trzydziestu artystów różnych dziedzin - ilustratorów, grafików, projektantów mody i dizajnerów prezentować i sprzedawać będzie swoje prace
Nowe Piętro. Kolejne spotkanie z dizajnem w Muzeum Sztuki Nowoczesnej Młoda architektura, grafika i wzornictwo. Cykl spotkań 2011„Architektury-murator" w Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Na najbliższe spotkanie zapraszamy w środę 23 listopada 2011 do MSN w Warszawie. Gośćmi wieczoru będą: moomoo architects, Karolina Tylka i Patryk Mogilnicki.
Architektura bez granic – inspiracje Projektanci z biura Moomoo Architects przedstawią autorską wizję przestrzeni, w prelekcji zatytułowanej „Poza Architekturą”