Warsztaty Przestrzeń Przyszłości z Dyson Airblade

i

Autor: serwis prasowy

Młodzi do Łodzi 2023

W ramach Młodzi do Łodzi zapraszamy na warsztaty „Przestrzeń Przyszłości z Dyson Airblade” [liczba miejsc ograniczona]

2023-05-19 12:50

27 maja podczas konfrontacji Młodzi do Łodzi odbędą się warsztaty „Przestrzeń Przyszłości z Dyson Airblade”. Dla autorów najlepszych prac wykonanych podczas zajęć organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody.

Już 26 maja rusza kolejna edycja ogólnopolskich konfrontacji Młodzi do Łodzi 2023. Lista uczestników jest już zamknięta. Na spotkanie zarejestrowało się ponad 100 uczestniczek i uczestników. Przez dwa dni łódzkich spotkań będziemy rozmawiać m.in. o współpracy, podejmiemy temat sztucznej inteligencji w architekturze, problemów i wyzwań związanych z prowadzeniem własnej działalności projektowej, a także szeroko rozumianej popularyzacji architektury i wpływu biologii na projektowanie.

Drugiego dnia konfrontacji, w sobotę 27 maja, wszystkich uczestników zapraszamy na warsztaty kreatywne „Przestrzeń Przyszłości z Dyson Airblade”. W trakcie zajęć spróbują oni w twórczy sposób odpowiedzieć na pytanie, jakie technologie i trendy rozwiną się w przyszłości i znajdą odzwierciedlenie w zupełnie nowych rodzajach przestrzeni publicznych? Dla kilkunastu autorów najlepszych prac organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody. Dodatkowo wszyscy uczestnicy zarejestrowani na warsztaty „Przestrzeń Przyszłości z Dyson Airblade” otrzymają możliwość zakupu produktów naszego głównego partnera na preferencyjnych warunkach przy złożeniu zamówienia na pracownię (dotyczy następujących grupy produktowych: Airblade, oczyszczanie powietrza, odkurzacze oraz oświetlenie).

Na warsztaty z Dyson Airblade obowiązują zapisy (liczba miejsc ograniczona). Zapisać można się na miejscu, podczas rejestracji na Młodzi do Łodzi w dniu 26 maja w godz. 09.30-10.15, lub pisząc na adres: [email protected].