Vaia

To nowa seria armatury projektu Sieger Design dla marki Dornbracht. Charakterystycznym jej elementem są odwołujące się do klasyki uchwyty w formie krzyżowej lub dźwigni. W serii dostępna jest armatura umywalkowa, bidetowa, prysznicowa i wannowa, w wykończeniu platynowanym matowym i chromowanym, a jesienią również w nowym wykończeniu Dark Platinum – ciemna matowa platyna.

Vaia
Genova VerdeLine to jednouchwytowa bateria marki Ferro wyposażona w komponenty znacznie ograniczające zużycie wody, m.in. w wydajne perlatory napowietrzające strumień wody i głowice ceramiczne mające dwa poziomy otwarcia przepływu, a także umożliwiające ograniczenie strumienia wody gorącej.
Vaia to nowa seria armatury projektu Sieger Design dla marki Dornbracht. Charakterystycznym jej elementem są odwołujące się do klasyki uchwyty w formie krzyżowej lub dźwigni. W serii dostępna jest armatura umywalkowa, bidetowa, prysznicowa i wannowa, w wykończeniu platynowanym matowym i chromowanym od niedawna również – Dark Platinum (ciemna matowa platyna).