Zaślepka na obiekt leadowy Architektura

i

Autor: Archiwum Architektury

Autodesk Revit w Twoim mieście – jesienne seminaria dla architektów

2010-10-27 2:00

Projektowanie 3D przy wykorzystaniu platformy Autodesk Revit. Praktyczne możliwości modelowania informacji o budynku (BIM) w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. „Architekci stoją przed nowymi wyzwaniami rynkowymi ..."

Prelegenci przedstawią również, w jaki sposób Revit pomaga we współpracy międzybranżowej (Architekt – Konstruktor – Instalator) oraz jak zawsze mieć pod ręką aktualne informacje projektowe, pomimo ciągłego wprowadzania zmian.

Architekci stoją przed nowymi wyzwaniami rynkowymi – krótszym czasem realizacji, coraz wyższymi wymaganiami dotyczącymi jakości projektów. BIM pomaga sprostać tym wyzwaniom.” – mówi Przemysław Nogaj, Menadżer ds. rozwiązań Autodesk dla architektury i budownictwa – „Podczas spotkań w całym kraju chcemy przybliżyć architektom te zagadnienia i pokazać, jak można korzystać z osiągnięć technologii aby projektować jeszcze efektywniej.”

Spotkania rozpoczną się już we wrześniu i odbędą się w 24 miastach Polski (Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gliwice, Jelenia Góra, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Tychy, Warszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra). Uczestnictwo w nich jest bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Czytaj też: Programy dla architektów. Przegląd najnowszych programów i aplikacji architektonicznych 2020 |

Szczegółowa agenda oraz możliwość zarejestrowania się na wybrane seminarium w Twoim mieście dostępne są na stronie www.autodesk.pl/revitroadshow

Informacje o BIMBIM to zintegrowany proces do badania kluczowych właściwości fizycznych oraz funkcjonalności budynku w postaci cyfrowej - zanim zostanie on zbudowany, umożliwiając tym samym dostarczanie projektów szybciej, oszczędniej i przy minimalnym wpływie na środowisko. Skoordynowane i dokładne informacje są używane w całym procesie, co pozwala na konstruowanie nowatorskich budowli, dokładną wizualizację ich wyglądu, symulowanie ich wyglądu i zachowania się w realnym świecie, oszacowanie kosztów oraz stworzenie dokładniejszej dokumentacji.

Informacje o AutodeskAutodesk, Inc. jest jednym z liderów na rynku oprogramowania do projektowania 3D, konstruowania i rozrywki. Klienci z branży przemysłowej, architektonicznej, budowlanej, konstrukcyjnej oraz sektorów mediów i rozrywki – w tym ostatnich 15 laureatów Oskara za najlepsze efekty wizualne – używają programów Autodesk do projektowania, wizualizacji i sprawdzenia swoich pomysłów. Od wprowadzenia na rynek programu AutoCAD w 1982 roku firma Autodesk nieustannie rozwija swoją ofertę nowoczesnego oprogramowania na rynki całego świata. Dodatkowe informacje o firmie Autodesk można uzyskać z witryny www.autodesk.com, www.autodesk.pl