Perspektywa Hafele

i

Autor: Archiwum Architektury

Spotkania z dobrą Perspektywą

2014-10-16 17:10 Materiał sponsorowany

Jak korzystać ze swojego talentu? Jak rozwijać twórczy potencjał? Jak budować lepsze relacje? Specjalnie dla architektów i projektantów ceniony coach i psycholog biznesu Jacek rozenek o równowadze w życiu i pracy twórczej. Bezpłatne szkolenie już 28 października w Warszawie. Liczba miejsc jest ograniczona!

Czy w przypadku architektów i designerów równowaga w życiu ma szczególne znaczenie? – Oczywiście. Jej brak zakłóca proces twórczy, który ma przecież wpływ na jakość projektów, a także przeszkadza w relacjach z ludźmi, w tym z klientami. Dlatego podczas szkolenia podpowiem, na co zwrócić uwagę, żeby każdy mógł poszukać właściwej miary w swoim życiu. To ma bardzo praktyczny wymiar – mówi Jacek Rozenek, coach i trener biznesu, który specjalnie do architektów i projektantów poprowadzi cykl szkoleń PERSPEKTYWA. Pierwsze z nich odbędzie się już 28 października 2014 roku w Warszawie, w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Wezmą w nim udział przedstawiciele najważniejszych warszawskich pracowni architektonicznych.

Po pierwsze prowadzący

Dlaczego warto się zgłosić na szkolenie? Po pierwsze ze względu na prowadzącego. Jacek Rozenek to niezwykła osobowość na polskim rynku szkoleń. Jest człowiekiem niezwykle wszechstronnym, także aktorem i instruktorem wschodnich sztuk walki, a inspiracje czerpie z różnorodnych doświadczeń. Specjalizuje się w zaawansowanych technikach zarządzania wrażeniem w relacjach biznesowych oraz projektowaniu procesów biznesowych podnoszących efektywność organizacji. Z jego usług korzystają najbardziej znani polscy biznesmeni. Podczas spotkania z architektami i projektantami Jacek Rozenek stawia na praktyczną wiedzę dotyczącą równowagi między życiem a pracą zawodową.

Opowiem o tym, w jaki sposób działać, korzystając z talentu, czyli budować swoje mocne strony, co zrobić. Jak w zmianach dostrzec szansę na rozwój, a także jakie pytania sobie zadawać, by rozwijać swój potencjał – opowiada Jacek Rozenek.

– Architekci i designerzy mają ścisłe, specjalistyczne wykształcenie techniczne, a jednocześnie są artystami. To bardzo ciekawe, inspirujące połączenie.

Po drugie formuła

Szkolenie, w formie public speaking z elementami stand-up i coachingu, będzie zawierało wiedzę z zakresu komunikacji, w tym również negocjacji z klientami, a także rozwoju osobistego. Nawiązywaniu wartościowych kontaktów będzie sprzyjała nieformalna atmosfera śniadania biznesowego z menu renomowanej restauracji. Czy zatem dobre, perspektywiczne relacje są ważne? To będzie jeden z kluczowych elementów szkolenia. – Trzeba dbać o jakość tego, kim jesteśmy. Codziennie zadawać sobie pytania, na przykład jakim mężem byłem dzisiaj, jaki byłem w stosunku do współpracowników czy do klienta? Od naszej wrażliwości, inteligencji i odwagi zależy, czy zmiany w życiu to dla nas szansa, czy zagrożenie. Podobnie jest z relacjami. Nie ma natychmiastowej recepty na mocne, dobre i długofalowe relacje, ale są sposoby na to, żeby budować sprzyjającą im postawę. Opowiem o tym uczestnikom szkolenia – wyjaśnia Jacek Rozenek.

Po trzecie rozwój osobisty

Na czym polega idea spotkań z cyklu Perspektywa? – To okazja do wymiany doświadczeń i wiedzy między osobami z tej samej branży, ale przede wszystkim to gratka dla osób, które przykładają wagę do rozwoju osobistego – mówi Magdalena Dymek, marketing manager z firmy Häfele, producenta i dystrybutora okuć meblowych, organizatora cyklu Perspektywa. Poza Warszawą, spotkania odbędą się także w największych polskich miastach – w Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Trójmieście i we Wrocławiu – w ciekawych, prestiżowych wnętrzach tak, aby za każdym razem atmosfera spotkania była niepowtarzalna. Kalendarz spotkań wygląda tak:

· 28 października – Warszawa, siedziba Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, Świętojerska 5/7

· 18 listopada – Poznań, SPOT., Dolna Wilda 87

· 25 listopada – Wrocław, STUDIO BWA, Ruska 46a/13

· 3 grudnia – Kraków, PAUZA IN GARDEN, Rajska 12

Patronami spotkań są Stowarzyszenie Architektów Polskich, a także renomowane pisma i serwisy branżowe: Architektura Murator, Architektura.muratorplus.pl, Zawód: Architekt, Archirama.pl, Archimania.pl, Wnętrze i Ogród, Architektura i Biznes, Weranda, Nowy Magazyn. Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Zapiszesz się wypełniając formularz na stronie organizatora

Więcej na temat cyklu Perspektywa