Architektura MuratorProjektySzkoła z przedszkolem przy ul. Zaruby w Warszawie

Szkoła z przedszkolem przy ul. Zaruby w Warszawie

Pracownia Macieja Siudy zwyciężyła w konkursie na projekt nowego kompleksu oświatowego na warszawskim Ursynowie.

Szkoła z przedszkolem przy ul. Zaruby w Warszawie
Dziedziniec przedszkola. Na dachu parterowej części budynku powstanie taras z placem zabaw dla starszaków.
Maciej Siuda o pawilonie Devebere [FILM] Wykład Macieja Siudy na temat pawilonu Devebere, który powstał na Biennale Architektury w Wenecji w 2012 roku (proj. Maciej Siuda, Rodrigo García González). Prezentacja odbyła się w ramach otwartych obrad jury towarzyszących konkursowi Innowacje w Architekturze 2017.
Archipelag w Krakowie – znamy projekt, który powstanie w parku Młynówka Królewska Marta Tomasiak i Maciej Siuda zwyciężyli w konkursie na zagospodarowanie fragmentu parku Młynówka Królewska w Krakowie. „Ma szanse powstać hybryda parku i placu, archipelag wysp z dziką zielenią i małą architekturą” – mówią autorzy nagrodzonej pracy.
Co robi architekt, gdy nie projektuje budynków? O życiu pozaarchitektonicznym opowiadali uczestnicy przedostatniego spotkania z cyklu Młoda Architektura – Jędrzej Lewandowski i Maciej Siuda
Muzeum Architektury we Wrocławiu: ArchiBox opowieści o architekturze Wystawa ArchiBox opowieści o architekturze stanowi pierwszą odsłonę nowego projektu Muzeum Architektury we Wrocławiu. Celem przedsiewzięcia jest prezentacja najnowszych zjawisk zachodzących we współczesnej architekturze. W 2013 roku zrealizowane zostaną cztery odsłony cyklu, przygotowane z udziałem grup projektantów z Polski (Maciej Siuda i OOA, KameleonLab, +48 Grupa Projektowa) i z Włoch (AION Studio).