Architektura MuratorKonkursyKonkurs na projekt wnętrz w wieżowcu Warsaw Spire

Konkurs na projekt wnętrz w wieżowcu Warsaw Spire

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji aranżacji wnętrz biurowych dla firmy Tétris na 25. piętrze wieżowca Warsaw Spire.

Konkurs na projekt wnętrz w wieżowcu Warsaw Spire

Konkurs jest szansą na zaprojektowanie siedziby dla międzynarodowej firmy, zajmującej się aranżacją powierzchni biurowych, hotelowych, mieszkaniowych oraz handlowych. Zadaniem uczestników jest opracowanie koncepcji aranżacji wnętrz biurowych na 25. piętrze budynku wieżowego w kompleksie Warsaw Spire. Nagrodą dla zwycięzcy będzie dołączenie do międzynarodowego zespołu projektującego tę przestrzeń. Dodatkowo, autor najlepszej propozycji otrzyma nagrodę pieniężną. Jeśli zwycięży koncepcja opracowana przez pracownię architektoniczną, istnieje możliwość rozszerzenia współpracy o wykonanie pełnego projektu wnętrza nowego biura. Konkurs skierowany jest do młodych architektów oraz studentów (jeśli spełniają określone w regulaminie wymagania). Prace można zgłaszać indywidualnie bądź w zespołach.

Firma Tétris (międzynarodowa spółka z grupy JLL) została założona w 2003 roku i obecnie działa w 16 krajach na całym świecie. Zajmuje się planowaniem i aranżacją wnętrz biurowych, handlowych, hotelowych, mieszkaniowych i magazynowych. W 2015 roku dołączyła do niej firma Neo-Świat. Tétris ma na swoim koncie realizacje w takich budynkach jak Cosmopolitan, Rondo 1, WFC, Plac Unii, Focus czy Warsaw Spire.

Termin nadsyłania prac upływa 31 sierpnia 2016 roku.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne na stronie internetowej firmy Tétris.

Nowy Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego Konkurs architektoniczno-urbanistyczny na koncepcję przebudowy wraz z rozbudową budynków urzędu miasta i historycznego ratusza miejskiego Gorzowa Wielkopolskiego oraz zmiany zagospodarowania w obrębie ich otoczenia.
Konkurs na projekt zagospodarowania i rewitalizacji zabytkowego centrum Muszyny Miasto Muszyna ogłasza konkurs urbanistyczno-architektoniczny na opracowanie koncepcji zagospodarowania i rewitalizacji zabytkowego centrum Muszyny - Rynek wraz z przyległymi ulicami. Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie upływa 24 marca.
Konkurs na koncepcję architektoniczno-urbanistyczną zagospodarowania przestrzeni publicznej w dzielnicy nadmorskiej w Świnoujściu Prezydent miasta Świnoujście ogłasza konkurs na architektoniczno-urbanistyczną koncepcję zagospodarowania przestrzeni publicznej w dzielnicy nadmorskiej. Projekt ma uwzględniać obszary wpisane do rejestru zabytków województwa zachodniopomorskiego
Konkurs architektoniczny na koncepcję kompleksu budynków szpitalnych 6 grudnia upływa termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie na koncepcję kompleksu budynków szpitalnych Zespołu Opieki Zdrowotnej z zagospodarowaniem terenu wokół szpitala przy ul. 3-Maja 37 w Gnieźnie
Grzebowisko w Szczecinie. Konkurs architektoniczny Urząd Miasta w Szczecinie ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji programowo - przestrzennej zabudowy oraz zagospodarowania terenu grzebowiska dla małych zwierząt domowych