Współczesne Atelier - konkurs w ramach VII Weekendu Architektury w Gdyni

i

Autor: Archiwum Architektury

Współczesne gdyńskie atelier - konkurs dla projektantów wnętrz

2017-07-11 14:38

Ogłoszono temat konkursu towarzyszącego siódmej edycji Weekendu Architektury w Gdyni. Tym razem uczestnicy zaprojektują inspirowane modernizmem atelier, pełniące funkcję pracowni i przestrzeni mieszkalnej zarazem. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 lipca 2017 roku.

Zadaniem uczestników konkursu jest opracowanie projektu mieszkania-atelier – miejsca do pracy oraz inspiracji twórczej, pełniącego jednocześnie funkcję mieszkalną. Koncepcja powinna odzwierciedlać postać użytkownika tej przestrzeni – np. malarza, kolekcjonera sztuki, architekta oraz zawierać nawiązania do gdyńskiego modernizmu. Organizatorzy nie narzucają konkretnego rzutu mieszkania przy zastrzeżeniu, że jego powierzchnia powinna być nie mniejsza niż 60 i nie większa niż 100 m². Prace nadesłane na konkurs zostaną zaprezentowane podczas wystawy w czasie Weekendu Architektury, który odbędzie się w dniach 24-27 sierpnia 2017 roku. Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne na stronie Agencji Rozwoju Gdyni.

Terminy: Osoby zainteresowane konkursem, proszone są o przesłanie oficjalnej deklaracji udziału najpóźniej do 31 lipca na adres e-mail: w-a@arg.gdynia.pl. Prace należy przesyłać do 18 sierpnia 2017 roku.

Nagrody:I miejsce - bon o wartości 1 500 zł do jednego ze sklepów on-line z wyposażeniem wnętrzII miejsce - Rejs promem do Szwecji dla 2 osób w kabinie z oknem (do wykorzystania do końca roku)III miejsce - Vouchery o wartości 300 zł do dwóch restauracji Szlaku Kulinarnego Centrum Gdyni