Architektura MuratorTechnikaWzornikGYPTONE BIG Quattro 40 i GYPTONE BIG Quattro 44

GYPTONE BIG Quattro 40 i GYPTONE BIG Quattro 44

Perforowane płyty wielkoformatowe z kwadratowymi otworami (12 x 12 mm). Produkt charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem pochłaniania dźwięku, dlatego nadaje się do stosowania na sufity i ściany w salach konferencyjnych, klasach szkolnych, audytoriach czy dużych obiektach handlowo-rekreacyjnych. Płyty mają wszystkie 4 krawędzie spłaszczone, co ułatwia wykonanie idealnie gładkiej płaszczyzny.

GYPTONE BIG Quattro 40 i GYPTONE BIG Quattro 44
ProducentRIGIPS Saint-Gobain Construction Products Polska
Tagi:
Ekoakustyka w biurach: nowe panele akustyczne przyjazne środowisku Dobrze zaprojektowana akustyka w biurach ma znaczący wpływ na zdrowie i kreatywność pracowników. VANK stale dostosowuje swoje boksy do współczesnych potrzeb. Nowe panele akustyczne tworzone są zgodnie z metodologią Nature Centered Design. Bo zielone biura szanujące naturę to przyszłość. Do nich też będą chcieli wracać pracownicy.
Akustyka biura – jak sprawić, by spełniała oczekiwania pracowników? [WIDEO] Publikujemy nagranie webinarium „Akustyka biura – jak sprawić, by spełniała oczekiwania pracowników?”. Najnowsze badania, wytyczne i wskazówki dla projektantów omawia Magda Szubert, specjalistka z dziedziny akustyki i psychoakustyki.
W pogoni za ciszą: wydarzenie on-line Jakie są najskuteczniejsze metody walki z hałasem? Gdzie znajdują się najgłośniejsze i najcichsze miejsca w Polsce? I dlaczego cisza ma dla nas tak duże znaczenie? Już 17 września wyjątkowe wydarzenie on-line organizowane przez Stowarzyszenie Komfort Ciszy i Saint-Gobain.
Kabiny akustyczne HAKO To propozycja na wydzielanie cichych stref we wnętrzach, bez konieczności stawiania trwałych ścian.
Jak zaprojektować ciszę i komfort Efektem współpracy polskich projektantów i polskich producentów jest nowatorskie rozwiązanie, które nie tylko skutecznie redukuje poziom hałasu w pomieszczeniu, ale także wyróżni się w nim ciekawą formą. Poznajcie panele akustyczne EHØ.
Biuro firmy doradczej EY w Warszawie. Rozwiązania akustyczne dla nowych form pracy Przebudowa warszawskiego biura firmy doradczej EY to przykład zastosowania nowoczesnych rozwiązań akustycznych dla nowych typów przestrzeni biurowych.