Architektoniczna Liga Golfa

i

Autor: Archiwum Architektury

Architektoniczna Liga Golfa - podsumowanie sezonu 2015

2015-10-20 16:52

Od wiosny do jesieni trwa sezon golfowy, a tym samym rozgrywki Architektonicznej Ligi Golfa. Przez cały rok architekci brali udział w akademiach golfa oraz turniejach, podczas których zbierali punkty do klasyfikacji generalnej.

Na początku października został rozegrany ostatni w tym roku turniej golfowy ALG, w ramach którego wyłonieni zostali zwycięzcy klasyfikacji generalnej. Mistrzem Architektonicznej Ligi Golfa 2015 został Robert Ginter, a Mistrzynią Martyna Jasnorzewska.

W sezonie golfowym 2015 uczestnicy Architektonicznej Ligi Golfa brali udział w 6 turniejach na polu golfowym Golf Park Józefów oraz w 7 rundach na polach mistrzowskich w całej Polsce. Liczna grupa architektów z ALG reprezentowała Ligę podczas corocznych Mistrzostw Polski Architektów na polu golfowym Rosa Private Golf Club zdobywając bardzo dobre wyniki w swoich klasyfikacjach.

Architektoniczna Liga Golfa to nie tylko sportowa rywalizacja dla osób, które już potrafią grać w golfa. Przez cały sezon w każdą sobotę odbywały się akademie dla architektów, którzy mogli spróbować swoich sił w golfie oraz nabyć nowe umiejętności. Dla części graczy był to pierwszy kontakt z tym sportem, dla pozostałych trening pod okiem wykwalifikowanego trenera.

Kolejny sezon rozpocznie się się już za kilka miesięcy. Więcej informacji o rozgrywkach Architektonicznej Ligi Golfa na stronie www.projektgolf.pl.