Architektura MuratorWydarzeniaArchitektura bez granic – inspiracje

Architektura bez granic – inspiracje

Projektanci z biura Moomoo Architects przedstawią autorską wizję przestrzeni, w prelekcji zatytułowanej „Poza Architekturą”

6.04.2011 (środa), godz. 12.00
miejsce: Hotel Lwów, ul. Bronowicka 2, Lublin

W programie spotkania przewidziano między innymi filmową projekcję relacji z debaty architektów Jürgena Mayera i Przemo Łukasika
(6 października 2010 roku w Krakowie), która dotyczyła globalizacji architektury na świecie, a także partycypacji nowych pracowni w projektach międzynarodowych. W czasie spotkania poruszono również problemy, z jakimi spotyka się architekt podczas transgranicznej kooperacji z inwestorem.

Gośćmi lubelskiego spotkania będą architekci Jakub Majewski i Łukasz Pastuszka z łódzkiego biura architektonicznego Moomoo Architects.
Założone w 2008 roku biuro architektoniczne zostało zaliczone przez prestiżowy magazyn "Wallpaper" do grona 30 najlepszych, młodych pracowni na świecie.


Czytaj także>> Znikająca posadzka

fotka z /zdjecia/arch_bez_granic.JPG
Architektura bez granic – spotkanie z Hannesem Schmidem Architekci Bez Granic OW SARP zapraszają na pierwsze spotkanie z nowego cyklu poświęconego architekturze humanitarnej na świecie. Już 1 października wykład wygłosi Hannes Schmid zaangażowany w działania charytatywne w slumsach Kambodży.