Architektura MuratorWydarzeniaCzwarte Regaty Architektów

Czwarte Regaty Architektów

W czwartej edycji Regat Architektów organizowanych przez Carpe Diem Art/Maja Ścisło udział wzięło ponad stu zawodników, którzy ścigali się na jachtach klasy 33. Regaty o Puchar Architektów wygrały połączone zespoły Grupy 5 i OP Architekten

Czwarte Regaty Architektów
Zwycięzcy regat o Puchar Architektów - zespół Grupy 5 i OP Architekten; Fot. serwis prasowy

We wrześniu architekci z całej Polski mieli okazję spotkać się w Mikołajkach, by uczestniczyć w czwartej edycji Regat Architektów organizowanych przez Carpe Diem Art/Maja Ścisło.

Na wodach jezior Tałty oraz Mikołajskiego rozegrano Regaty o Puchar Architektów oraz wyścig najwytrwalszych żeglarzy – Regaty o Puchar Niezłomnych. Udział wzięło ponad stu zawodników, którzy ścigali się na jachtach klasy 33. Regaty o Puchar Architektów wygrały połączone zespoły Grupy 5 i OP Architekten (za sterem Paweł Nawrocki), drugie miejsce zajęło biuro WXCA (Szczepan Wroński), a trzecie – Polsko-belgijska Pracownia Architektury PROJEKT (Paweł Strug). W Regatach o Puchar Niezłomnych na pierwszym miejscu uplasowała się pracownia WXCA (za sterem Szczepan Wroński), na drugim – FS&P Arcus (Paweł Marszałkowicz), natomiast na trzecim – HRA Architekci (Roman Galiński).

(RED)

Tagi:
Czwarte Regaty Architektów w Mikołajkach – zobacz fotorelację! W czwartej edycji Regat Architektów, która odbyła się w dniach 8-10 września w Mikołajkach najlepsze za sterami okazały się pracownie Grupa 5 i OP Architekten, które wywalczyły Puchar Architektów oraz WXCA, która zdobyła Puchar Niezłomnych.
3. Regaty Architektów w Mikołajkach [RELACJA] W tegorocznych regatach wzięło udział prawie stu zawodników. Najlepszymi żeglarzami okazali się architekci z pracowni MWH Architekci, ARE Stiasny Wacławek oraz MAAN Architekci.
Drugie Regaty Architektów 2015 W dniach 9-11 października na jeziorze mikołajskim odbyły się drugie regaty architektów, zorganizowane przez Carpe Diem Art./Maja Ścisło. W wydarzeniu wzięło udział 70 architektów z 16 pracowni z całej Polski: JEMS Architekci, APA Wojciechowski, Kuryłowicz&Assocciates, Grupa 5 Architekci, Bulanda Mucha architekci, Kulczyński Architekt, ARCHI Pracownia Projektowa, Studio Architektury Artur Ostafijczuk, SML Inżynierowie i Architekci, MAAN Architekci, WWAA, FS&P Arcus, ARÉ, ASPA, MWH Andrzej Wyszyński i Strefa.a. Żeglarze-architekci ścigali się na jachtach typu MAXUS 33. W sumie w regatach wzięło udział 13 załóg.
Regaty Archisurf. Zawody windsurfingowe dla architektów na Helu W regatach Archisurf, które odbyły się w tegorocznym sezonie, uczestniczyć mogli architekci oraz studenci kierunków architektonicznych.  Wyniki i galeria zdjęć