Architektura MuratorWydarzeniaDaj się urządzić z Warsaw Home Build, Green Days i Gift&Deco!

Daj się urządzić z Warsaw Home Build, Green Days i Gift&Deco!

Materiały wykończeniowe i budowlane, architektura krajobrazu i ogrodnictwo, a także upominki i dekoracje - to główne zagadnienia Warsaw Home Build, Green Days i Gift&Deco, czyli wydarzenia składającego się z trzech odsłon. Odbędzie się ono w dniach 23-25 marca 2023 w Ptak Warsaw Expo.

Daj się urządzić z Warsaw Home Build, Green Days i Gift&Deco!

Czym jest Warsaw Home? To impreza wypełniona wszystkim tym, co najważniejsze przy projektowaniu i wykańczaniu domu oraz ogrodu. W Ptak Warsaw Expo wydarzenie podzielone jest na trzy równorzędne sektory: Warsaw Home Build, podczas którego można znaleźć liderów wśród producentów i dystrybutorów materiałów wykończeniowych i budowlanych, Warsaw Home Green Days, w którym zaprezentują się specjaliści od architektury krajobrazu i ogrodnictwa oraz Warsaw Home Gift&Deco, czyli międzynarodowe targi upominków i dekoracji.

Warsaw Home Build:wyjątkowa platforma branżowa

Zakres branżowy Warsaw Home Build obejmuje szeroko rozumiane wykończenie domu. Wśród wystawców znajdą się producenci i dystrybutorzy podłóg, drzwi, dachów, okien, bram, konstrukcji, schodów, stolarki, wykończeń zewnętrznych i wewnętrznych. Jak zapowiadaja organizatorzy, to nowoczesna platforma, służąca networkingowi i analizie rynku. Da ona odpowiedź na pytanie, jakie rozwiązania najbardziej pasują do indywidualnych projektów odwiedzających, a także rozszerzy współpracę B2B.

To nie tylko możliwość negocjacji korzystnych warunków współpracy, ale również wzbogacenia wiedzy dzięki prelekcjom i wykładom realizowanym w ramach Forum 100. To prestiżowe wydarzenie towarzyszące, podczas którego będzie można spotkać się z wiodącymi ekspertami i analitykami rynku oraz z menadżerami największych polskich firm z szeroko pojmowanej branży budowlanej. Podczas spotkania odbędą się dyskusje na tematy branżowych trendów, rozwoju w branży e-commerce, nowoczesnych rozwiązań w zakresie termomodernizacji czy poprawy efektywności energetycznej.

Forum 100 w połączeniu z prawie dwustoma wystawcami Warsaw Home Build to gwarancja rozszerzenia sieci kontrahentów biznesowych przy jednoczesnym wzbogaceniu wiedzy własnej o najważniejsze zagadnienia dla branży.

Warsaw Home Green Days i Gift&Deco

Osobnymi wydarzeniami są Warsaw Home Green Days i Warsaw Home Gift&Deco. Poświęcone one zostały kolejno ogrodnictwu i architekturze krajobrazu, a także upominkom i dekoracji. Podczas pierwszego z nich będzie można skorzystać z sześciu indywidualnych Salonów: Architektury Krajobrazu, Ogrodniczego, Florystycznego, Techniki Ogrodniczej, Mebli Ogrodowych i BBQ. Znajdą się w nich producenci szerokiej gamy produktów i rozwiązań: od programów do projektowania ogrodów, przez armaturę i osprzęt sterujący, po odśnieżarki, koparki czy ogrzewanie szklarniowe.

Równie szeroki zakres będzie miało Warsaw Home Gift&Deco. Wystawcy zaprezentują swoje oferty w siedmiu strefach: Home&Deco (wyposażenie domu), Handmade (rękodzielnictwo), Jewellery&Gem (design jubilerski), Celebration (niebanalne prezenty), Gadgets (nowoczesne produkty, akcesoria), Eco (rozwiązania ekologiczne), Ceramics&Glass (szkło i ceramika).

Więcej informacji o Warsaw Home Build: warsawbuild.eu.
Więcej informacji o Warsaw Home Green Days: greendaysexpo.com.
Więcej informacji o Warsaw Home Gift&Deco: warsawgiftshow.com.

Autor: (Red.)
Sekretne życie roślin, czyli Greenhouse Silent Disco we Wrocławiu Instalacja „Greenhouse Silent Disco” stanowi próbę zrozumienia języka roślin. Po międzynarodowej premierze na ubiegłorocznym triennale architektury w Mediolanie można ją oglądać w Muzeum Architektury we Wrocławiu.
ARCHITECT@WORK Warsaw: druga edycja już wkrótce Pod koniec maja odbędzie się druga polska edycja wydarzenia ARCHITECT@WORK! W programie prezentacja innowacyjnych rozwiązań i nowości produktowych oraz prelekcje.
Łódź Design Festival. Nadchodzi „Future Perfect”! Czy zamiast przepowiadać przyszłość możemy ją wspólnie zaprojektować? I jak nasze wyobrażenia przyszłości zmieniają teraźniejszość? Między innymi na te pytania spróbuje odpowiedzieć tegoroczna edycja Łódź Design Festival, która odbędzie się pod hasłem „Future Perfect”.
Raport z oblężonego Czernihowa: wystawa fotograficzna Niemiecki Instytut Historyczny w Warszawie zaprasza na wystawę „Raport z oblężonego Miasta Czernihowa”. Ekspozycja, prezentowana do 26 kwietnia, jest fotograficznym raportem, kronikarskim zapisem pierwszych dni wojny w Ukrainie.
Hałas w centrum – rusza cykl otwartych wykładów, warsztatów i pokazów filmowych Stołeczny oddział SARP oraz Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej zapraszają na drugą odsłonę projektu poświęconego problematyce planowania i użytkowania przestrzeni. Tym razem przedmiotem dyskusji będzie hałas.
Antropocen: architektura trwała, użyteczna, piękna i... niezwykle szkodliwa Miasta i architektura w obecnej skali zaburzają naturalne cykle przyrody, emitują zanieczyszczenia i zawłaszczają kolejne przestrzenie. Jednocześnie nie sposób wyobrazić sobie funkcjonowania człowieka poza architekturą. We wrocławskim Muzeum Architektury do 21 maja będzie można oglądać wystawę „Antropocen” próbującą opisać wpływ architektury na środowisko życia wszystkich gatunków i bytów na Ziemi.