Architektura MuratorWydarzeniaDom inteligentny 2013. Podsumowanie targów

Dom inteligentny 2013. Podsumowanie targów

Organizatorzy targów Dom Inteligentny zapowiadają zmianę miejsca imprezy. W 2014 roku targi nie odbędą się już na terenie warszawskiej Soho Factory, ale w przestrzeni większej i lepiej dostosowanej do rosnącej liczby uczestników

Dom inteligentny 2013
Druga edycja targów Dom Inteligentny oraz wystawa sprzętu audio/video odbyła się w dniach 4-6 października 2013 w warszawskim Soho Factory w Warszawie, przy ulicy Mińskiej 25. Organizatorem wydarzenia jest DI Media&Co Sp. z o.o.
W tegorocznej edycji powierzchnia targowa wynosiła niemal 2,5 tys. m2. To trzykrotnie więcej niż rok temu, w pierwszej edycji. W targach wzięło udział 46 wystawców, reprezentujących przeszło 100 producentów. Na ekspozycji znalazły się produkty stosowane przy budowie domów inteligentnych, pasywnych i zeroenergetycznych. Organizatorzy podkreślają rosnącą różnorodność oferty. W tegorocznych targach uczestniczyli między innymi wystawcy zajmujący się technologiami grzewczymi, klimatyzacyjnymi i alarmowymi. Wystawie głównej towarzyszyła ekspozycja Inteligentny garaż. Organizator targów przyznał trzy nagrody dla wystawców Best Show dla ABB Polska, Best Instalation dla JUNG – Intelihouse oraz Best Idea dla HOME IQ.
W kolejnej edycji, która odbędzie się w dniach 3-5 października 2014, wachlarz produktów i usług ma się poszerzyć. W targach Dom Inteligentny 2014 swoją ofertę przedstawią producenci i dystrybutorzy z branż łączonych z technologią domu inteligentnego.

Targi Dom Inteligentny DI EXPO 2015 W dniach 2-4 października na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się czwarta edycja targów elektroniki użytkowej DI EXPO.
Smart home – systemy sterowania Häfele dla domu inteligentnego Smart home to dom, w którym zintegrowane instalacje umożliwiają sterowanie poszczególnymi elementami wyposażenia domu. Systemy oświetleniowe i systemy kontroli dostępu Häfele służą indywidualizacji przestrzeni, zwiększeniu jej funkcjonalności oraz oszczędności energii w domu inteligentnym